Donanım

QUADRO KIDS HEAT MONITOR Akıllı Ateş Ölçer İnceleme

Bebeği olan aileler için çok önemli bir ürünü inceliyoruz!

QUADRO KIDS HEAT MONITOR Akıllı Ateş  Ölçer İnceleme

Quadro Computer akıllı saatleri ile sektörde farklı bir soluk yarattı. S88 ve S71 akıllı saatleri ile kullanıcıların beğenisini alan firma oldukça farklı bir ürünle karşımıza çıkıyor. 

Bu gün bebeği olan her ailenin almak isteyeceği bir ürün olan Quadro Kids Heat Monitör Akıllı Ateş Ölçer incelemesi ile karşınızdayız. Ürünün nasıl çalıştığına geçmeden önce çocuğu olan ailelerin ateşli gecelerde nasıl uykusuz kaldıklarını ve sabaha kadar çocukların başında nasıl nöbet tuttuklarını çok iyi bilen bir baba olduğumu belirtmek istiyorum.

1438786630_img20150803160742.jpg

Benimde 5 yaşında bir oğlum var ve ateş en korktuğumuz hastalıklardan birisi. Quadro Computer'in satışa sunmaya hazırlandığı yeni nesil Ateş Ölçeri ise akıllı telefonunuzla eşlenerek bebeğinizin anlık ateşini takip edebilmenize ve anlık ateş yükselmelerini telefonunuza bildirim ile gönderiyor.

1438786731_img20150716163212.jpg

Siz ateş ölçerin hangi aralıkta çalışması gerektiğini cep telefonunuza kurduğunuz programa belirtiyorsunuz ve ürün o sınırı geçtiğinde telefonunuza sesli olarak bilgi veriyor. 

Her ebeveynin evinde olmasını isteyeceği QUADRO KIDS HEAT MONITOR Akıllı Ateş  Ölçer ile ilgili hazırladığımız videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz...

Bu üründen almayı düşünür müsünüz? Fiyatını nasıl buldunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.