Donanım

Quadro yeni nesil akıllı saati Smart Watch S71 tanıttı

Quadro'dan teknoloji atağı.

Quadro yeni nesil akıllı saati Smart Watch S71 tanıttı

Quadro Smart Watch S71, rakiplerine göre oluşturduğu farklılık nedeni ile şampiyonluk parolasıyla 25 Ocak tarihinde sahaya çıkıyor. Türkiye pazarına girmesine sayılı günler kalan S71 akıllı saat içerisinde; günlük aktiviteleri takip etmek için “Adımsayar”, harcanan  kalorilerin ölçülmesi için “Kalori Hesaplayıcı”, uyku düzen ve kalitesinin takibi için “Sleep Monitör”, günlük hayatın içinde hareket etmeyi ve spor yapmayı unutturmayan “Eksersiz Hatırlatıcı” ve kadınlar için “Özel Gün Takvimi” gibi bir çok uygulama barınmaktadır.

Bütün akıllı telefonlar ile uyumlu;
Quadro’nun Giyilebilir Teknolojilerde özgürlük anlayışı doğrultusunda Quadro Smart Watch S71 ürünü Android 2.3+, IOS 6.0+ ve Windows Mobile 5.0+ bütün işletim sistemlerini desteklemesinin yanı sıra Bluetooth barındıran bütün akıllı telefonlar ile senkronize edebilir. Görüşme, Mesaj, Rehber, Arama Kayıtları, Müzik, Radyo, Takvim başta olmak üzere bir çok işlevi bulunmaktadır.

1421842858_smartwatchs71-3.jpg

İletişiminizin kopmaması için;

Quadro Smart Watch S71 ile sesli görüşmelerinizi yapabilir, SMS’lerinizi okuyabilir ve cevaplayabilir, arama kayıtlarınıza ulaşabilir, akıllı saatinizden rehberinizde kayıtlı bir numarayı ya da istediğiniz herhangi bir numarayı arayabilir, E-mail, Facebook, Twitter, Instagram, Whatsapp, Wiber, Takvim vb. sosyal medya ve iletişim uygulamalarınızdan gelen bildirimleri takip edebilirsiniz.

Daha fazla eğlence için;

Quadro Smart Watch ile FM frekansında radyo dinleyebilir, yerleşik video oynatıcı ile ister saatinizde ister telefonunuzda olan videoları oynatabilir, Mp3 dinleyebilirsiniz. Quadro Smart Watch S71 hayatınızı daha eğlenceli hale getirecek.

İşinizden uzak kalmamak için;

Quadro Smart Watch S71 de varolan E-mail Bildirim Desteği, Takvim, Hatırlatıcı ve Hesap Makinesi gibi uygulamalar sayesinde işiniz ile ilgili bir çok ihtiyacı kolunuzda taşıyor ve istediğiniz an ulaşabiliyor olacaksınız. 

1421842874_smartwatchs71-2.jpg

Kolunuzdaki kamera Smart Watch S71;

Smart Watch S71 saatinizde bulunan 2MP kamera sayesinde istediğiniz an saatiniz ile fotoğraf çekebilir, video kaydedebilirsiniz. Ayrıca 8GB a kadar yükseltilebilen hafıza kartı desteği sayesinde binlerce fotoğraf ve video çekebilirsiniz. Fotoğraf-Video görüntüleyici ile çektiğiniz fotoğrafları ve videoları inceleyebilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak Bluetooth Camera özelliği sayesinde istediğinizde akıllı telefonunuzun kamerasına ulaşabilir ve saatinizi kullanarak fotoğraf ve video çekebilirsiniz.   

Telefonunuzu koruma altına alın;

Quadro Smart Watch S71 de bulunan Anti- Lost özelliği sayesinde telefonunuz sizden 10m den fazla uzaklaştığında akıllı saatiniz size uyarır. Bu sayede telefonunuzun çalınmasını engelleyebilirsiniz. Ayrıca saatinizi aracınızda, evinizde, işyerinizde unutmazsınız. 

Yepyeni tasarım, kolay kullanım;

Quadro Smart Watch S71 oldukça şık bir tasarımın yanısıra, Android temelli yeni arayüzü ile sizlere kolay kullanabileceğiniz bir menü ve 240x240 piksellik 1,54” lik ekranı ve Yüksek hassasiyete sahip dokunmatik özelliği ile çok kolay bir kullanım sağlar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.