Donanım

Qualcomm Snapdragon 615 Bilmecesinin Cevabı!!!

Bilmecenin cevabını buluyoruz


Geçtiğimiz gün hazırladığımız bir video ile sizlere Snapdragon 615 Bilmecesi'ni anlattık. Qualcomm'un sitesinde Snapdragon 615 için 1,7 GHz hızına kadar destek veriliyor denirken bizim elimizde bulunan telefonlardaki Snapdragon 615 1,5 GHz hızında çalışıyordu. İşin en tuhaf taraflarından birisi de 1,0 GHz hızında çalışması gereken (Qualcomm'un verilerine göre) A53 çekirdeklerinin 1,1 GHz hızında çalışmasıydı.

1448288462_snap-615.png

Sizlere şunu sorduk; "Qualcomm'un sitesinde gösterdiği gibi 1,7 GHz  hızında çalışan Snapdragon 615'li telefonu olan var mı?" Bu soruya pekçok okuyucumuz cevap gönderdi ama Emrah ÇINAR isimli okuyucumuzun yolladığı ekran görüntüsü sayesinde 1,7 GHz hızında çalışan Snapdragon 615'e nihayet rastladık. Kendisine ilgisinden dolayı tekrar teşekkür ediyoruz.

Fotoğrafın üstüne tıklayarak yüksek çözünürlüğe ulaşabilrisiniz. 

Şimdi dilerseniz durumla ilgili hazırladığımız videoyu sizlerle paylaşalım ve bu duruma Qualcomm'un vereceği cevabı bekleyelim. Firmadan resmi cevap geldiğinde sizlerle bunu paylaşacağız...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.