Sade görünümlü, ama çok yönlü tasarım
Abyssus 2014'ün ilk dikkat çeken tarafı, sade tasarımı oluyor. Bir Gaming mouse, yani oyuncu mouse'u hayal edince, her tarafında birçok fiziksel tuşun yer aldığı, sınırları zorlayan tasarım çizgileri geliyor olabilir. Ancak Razer, bu modeliyle Back to Basics diyor, performansa ve çok yönlülüğe vurgu yapıyor.

Abyssus 2014'te sol ve sağ tık düğmeleriyle birlikte bir de ortada kaydırma tekeri yer alıyor. Yanlardan içeriye girintili olarak tasarlanan mouse, parmaklarınızın üst kısmı ve avuç içi için tok bir üst tasarıma sahip. Böylelikle mouse'u rahatlıkla kavrayabiliyorsunuz. Yine bu üst tarafta ışıklı bir Razer logosu da dikkat çekiyor. Ayrıca tık düğmeleri de öne doğru çıkık bir şekilde tasarlandığı için tıklamaları daha rahat gerçekleştirebiliyorsunuz. Zamanında ve zahmetsiz tıklamaların özellikle online oyunlarda ne kadar önemli olduğunu zaten biliyorsunuzdur.

Cihazın tasarımsal olarak en büyük artısı ise, iki ele uygun olarak hazırlanmış olması. Çok yönlülük denilerek bahsedilen de bu. İster sol elle, isterseniz de sağ elle kullanıyor olun, mouse'un elinize tam olarak oturduğuna tanıklık ediyorsunuz. Tasarım hatlarının abartıya kaçılmadan dengeli hazırlanması, oyuncular iki elle de tam verim alabilmesini mümkün kılmış.

Razer Synapse ile mouse profilinizi oluşturun
3500dpi optik sensöre sahip olan mouse, altlık kullansanız da kullanmasanız da iyi bir performans sergiliyor. Mouse'u bilgisayarınıza taktığınızda otomatik olarak Razer Synapse 2.0 yazılımı da kuruluyor. Burada bir profil açıyor ve cihazın hassasiyet oranını ve hızlanma seviyesini ayarlayabiliyorsunuz. Böylece kendinize göre en iyi ayarlamayı yapabilirsiniz. Mouse'un sırtında yer alan Razer logosunun ışığını açıp kapatabildiğiniz gibi mouse'daki 3 tuşu da programlayabiliyorsunuz. İster bir program kısayoluna atayın, isterseniz de klavye fonksiyonu olarak kullanın, siz nasıl isterseniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.