Donanım

Razer, Forge TV'yi öldürmedi!

Forge TV için çalışmalar hızlandı


Razer Forge TV’nin geçtiğimiz günlerde Google Store’dan çıkması merak ve söylenti konusu olmuştu. Razer, “Forge TV’yi öldürmedik, aksine OUYA entegrasyonunu ve oyun departmanındaki çalışmaları hızlandırdık” açıklamasıyla söylentilere yanıt verdi.

1448031184_razer-forge-tv-2.jpg

Razer Forge TV, tüm oyuncuların Android oyunlarına kolayca erişebilmesi ve daha konforlu bir oynanış deneyimi yaşamaları için geliştiriliyor.

Razer bu amaçla çıktığı yolda geçtiğimiz aylarda OUYA’yı satın almıştı. Kickstarter projesi olarak ses getiren OUYA, Android TV evreninin en iddialı sistemlerinden biri olmasına ve gördüğü büyük ilgiye rağmen ayakta kalamamıştı. Razer OUYA’yı satın alarak, bu platform için geliştirilen oyunları hayatta tuttu ve oyun geliştiricilere olan borçları da üstlendi.

Dünyanın en büyük Android TV oyunları kataloğunu oluşturmak isteyen Razer şu sıralarda AAA yapımcılardan bağımsızlara kadar pek çok isimle çalışıyor. OUYA’nın Razer Forge TV’ye entegrasyonu devam ediyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.