Realme, renk değiştiren tasarıma sahip V25 modelini yakında satışa sunuyor!

Realme'nin ilk olarak 3 Mart'ta Çin'de piyasaya sürecek olduğu V25 modeli, renk değiştiren bir tasarıma sahip olacak. Yeniden markalanmış bir 9 Pro olabilir! İşte özellikleri!

Realme, renk değiştiren tasarıma sahip V25 modelini yakında satışa sunuyor!

Realme, 3 Mart'ta Çin'de Realme V25'i piyasaya sürecek. Akıllı telefonun teknik özelliklerini henüz ayrıntılı olarak açıklamamış olsa da, şirket bugün akıllı telefonun arka kapağının panelin renk değiştiren, fotokromik bir katmanla geleceğini duyurdu. Normalde mavimsi renklere sahip olan telefon, güneş ışığına maruz kaldığında kırmızı oluyor.

Realme, renk değiştiren tasarıma sahip V25 modelini yakında satışa sunuyor!

Realme'nin ilk olarak 3 Mart'ta Çin'de piyasaya sürecek olduğu V25 modeli, renk değiştiren bir tasarıma sahip olacak. Geçen hafta duyurulan Realme 9 Pro ve 9 Pro+ da renk değiştiren tasarımlarla geldiği için bu size tanıdık gelebilir. Aslında, Realme tarafından paylaşılan V25 görüntülerine ve TENAA tarafından açıklanan özelliklere bakılırsa, V25 aslında Çin pazarı için yeniden markalanmış bir 9 Pro olabilir.

Realme, renk değiştiren tasarıma sahip V25 modelini yakında satışa sunuyor! - Resim : 1

Durum gerçekten buysa, Snapdragon 695 SoC, 6.6" FullHD+ 120Hz LCD, Android 12 tabanlı Realme UI 3.0, yana monte parmak izi okuyucu ve 33W şarjlı 5.000 mAh pil ile Realme V25'e sahip olacaksınız.

Akıllı telefon, delik içinde 16MP selfie ünitesine sahip olacak ve arkadaki üçlü kamera sistemi 64MP kamera ile ön plana çıkacak. 9 Pro'da 8MP ultra geniş ve 2MP makro birimi ile birleştirilmişti, ancak V25 bunun yerine iki adet 2MP modüle sahip olacak. Ayrıca 8 GB'a kadar RAM ve 128 GB'a kadar depolama ile gelen 9 Pro'nun aksine 12 GB RAM ve 256 GB depolama seçeneklerine sahip olacak.

Lansman etkinliğine yaklaşık bir hafta kaldı ve biz Realme'den V25 hakkında daha fazla ayrıntı bekliyoruz, eğer onun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, bizi takip etmeniz yeterli.