Donanım

Realme’nin yeni kablosuz kulaklık modeli ilk defa kendini gösterdi

Realme’nin yeni akıllı telefon modelini tanıtacağı 12 Temmuz günü yaklaşırken, Çinli şirketin bu lansmanda başka sürprizleri de olabilir.

Realme’nin yeni kablosuz kulaklık modeli ilk defa kendini gösterdi

Son zamanlarda piyasaya sürdüğü pek çok cihazla adından bahsettiren Realme, şimdilerde ise GT 2 Master Explorer Edition modeli üzerine yoğunlaşmış gibi görünüyor. Önümüzdeki hafta içerisinde düzenlenecek bir organizasyonla tanıtılacak olan yeni akıllı telefon, aslında bu lansmanın tek konuğu olmayacak.

Bugün ortaya çıkan yeni görseller, Realme’nin yeni kablosuz kulaklık modeli Realme Buds Air 3 Neo modelinin de 12 Temmuz’da gerçekleşecek olan bu lansmanda tanıtılacağını gösteriyor. Posterler her ne kadar Realme tarafından paylaşılmış olsa da, şimdilik yeni kablosuz kulaklık modeli hakkında oldukça sınırlı bir bilgi paylaşımı yapıldığını belirtelim.

Realme’nin yeni kablosuz kulaklık modeli ilk defa kendini gösterdi

 Öyle ki söz konusu posterlerde yer alan Realme Buds Air 3 görüntüleri, bizlere bu yeni kablosuz kulaklık modelinde tasarımsal açıdan çok büyük farklılıkların olmadığını ve serinin bir önceki modelinin örnek alınmaya devam edildiğini gösteriyor. Öte taraftan söz konusu görseller sayesinde Realme Buds Air 3’ün aktif gürültü engelleme özelliği ve kutu destekli 30 saate kadar kullanım imkanı ile geldiğini anlıyoruz.

Eğer son anda bir değişiklik yapılmazsa, yeni kulaklık modelini 12 Temmuz’da resmen göreceğiz. Realme’ye yakın kaynaklara göre yalnızca beyaz ve mavi olmak üzere iki farklı renk ile karşımıza çıkacak olan bu yeni kulaklıkların fiyatının ise 65 dolar civarında olması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.