Redmi Watch 4 ve Redmi Buds 5 Pro'nun pil özellikleri sızdırıldı

Redmi'nin yeni akıllı saati ve kulaklığı, pil kapasiteleriyle ilgili bilgilerin sızdırılmasıyla gündemde. Bu sızıntılar, kullanıcıların bu cihazlardan ne beklemesi gerektiğine dair önemli ipuçları veriyor.

Redmi Watch 4 ve Redmi Buds 5 Pro'nun pil özellikleri sızdırıldı

Xiaomi, Redmi Buds 5 Pro ve Redmi Watch 4'ü yakın zamanda duyurdu. Şirket, bu iki cihazı Redmi K70 serisi ile birlikte piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Son yayınlanan tanıtım, bu cihazların bazı pil özelliklerini açığa çıkardı.

Redmi Watch 4 Pil Özellikleri

Xiaomi'nin resmi Weibo gönderisinde paylaşılan bir görsel, Redmi Watch 4'ün toplamda 20 saate kadar pil ömrü sunduğunu iddia ediyor. Redmi, yeni akıllı saatin 1.97 inçlik yüksek AMOLED LTPS ekran ile geleceğini ekledi. Bu ekran, 1600 nit'e kadar zirve parlaklık sunabiliyor. Daha önce marka, yeni akıllı saatin alüminyum alaşım çerçeve tasarımını vurgulayan başka bir tanıtım yayınlamıştı. Ayrıca, paslanmaz çelik dönen taç özelliğine sahip olacak ve metalik, deri ve kumaş olmak üzere birden fazla kayış seçeneği sunacak.

Redmi Buds 5 Pro Pil Özellikleri

Çinli teknoloji devi tarafından paylaşılan ayrı bir görsel, Redmi Buds 5 Pro'nun pil ömrünü gösteriyor. Yakında çıkacak olan TWS kulaklıklar, 38 saate kadar pil ömrü vadetmektedir. Bu tanıtım, sadece 5 dakikalık hızlı şarjın 2 saatlik ses oynatma sunduğunu ekliyor. Şimdiye kadar bildiğimiz kadarıyla, Buds 5 Pro, tiz için 10mm'lik bir tweeter ve daha iyi bas için 11mm titanyum kaplamalı bir subwoofer özelliğine sahip olacak. Hatta AI uyumlu Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği bile sunacak. Redmi Buds 5 Pro, Siyah, Mavi ve Beyaz olmak üzere üç renkte sunulacak.