Samsung Galaxy Buds 3'e dair yeni ipuçları

Samsung'un yeni kulaklık modeli Galaxy Buds 3'e ait görüntüler sızdırıldı. Bu yeni cihazın özellikleri merak konusu.

Samsung Galaxy Buds 3'e dair yeni ipuçları

Samsung'un bir sonraki nesil Galaxy Buds kulaklıklarına dair sızan görseller, Koreli bir perakendeciden internete düştü. Bu görseller, Samsung'un önceki Galaxy Buds 2 Pro ve FE gibi daha yuvarlak, gövdesiz tasarımlarından farklı bir tasarım dilini ortaya koyuyor.

Samsung Galaxy Buds 3'e dair yeni ipuçları - Resim : 1

Samsung bu kez metalik gümüş renk şeması kullanmış. Sızdırılan görüntüler, saplı, havalandırma delikli ve hatta şarj kutusu AirPods'u andıran kulaklıkları gösteriyor. Bu, daha önce sızdırılan ve kulaklıkların perakende kutusunun görüntüsünü içeren bilgiyle de uyumlu. Genel tasarım Apple'dan ilham alırken, Samsung kulaklıklarına keskin açıları ve metalik gümüş renk şemasıyla farklılık katıyor.

Sızıntılar, Samsung'un Galaxy Buds 3'ün iki versiyonunu geliştirdiğini öne sürüyor: standart bir model ve Pro bir varyant. Her iki modelin de yeni saplı tasarımı benimsemesi bekleniyor. Şirket genellikle yaz aylarında gerçekleştirdiği Unpacked etkinliklerinde yeni ürünlerini tanıtıyor. Resmi bir duyuru tarihi henüz bilinmese de, bu sızıntılar Galaxy Buds 3'ün yakında tanıtılabileceğini işaret ediyor.