Donanım

Samsung Galaxy Fold'un ön satışları durduruldu!

Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan ekran sorunundan dolayı Samsung Galaxy Fold satışları geçici bir süreliğine durduruldu. Detaylar haberimizde.

Samsung Galaxy Fold'un ön satışları durduruldu!

Güney Kore merkezli teknoloji üreticisi Samsung’un ilk katlanabilir telefonu olan Galaxy Fold bazı inceleme editörleri tarafından bir süredir kullanılıyor. Fakat geçtiğimiz hafta editörlerin aktarmış olduğu bilgilere göre, Galaxy Fold'un bazı ekran sorunlarıyla gündeme geldiğini görmüştük. Şirketten gelen yeni haberler cihazın çıkış tarihinin ertelendiğini gösteriyor.

Samsung Galaxy Fold'un ön satışları durduruldu!

Geçtiğimiz hafta bazı inceleme editörleri tarafından bir süredir kullanılmakta olan Galaxy Fold ile ilgili paylaşılan bilgilere göre, Galaxy Fold ekranının kısa bir kullanımının ardından kısmen veya tamamen çalışmaz hale geldiği aktarılmıştı. Biz de sizlere bu durumunu haberini aktarmıştık. Yaşanan bu gelişmelerin ardından Samsung'dan açıklama gecikmemişti ve şirket, ekrandaki koruyucu plastik filminin çıkartılmaması konusunda kullanıcıları uyarmıştı. Fakat ne var ki, aynı sorunu yaşayan kullanıcılardan bazıları cihazın filmini dahi çıkarmamıştı. Hal böyle olunca, Samsung Galaxy Fold satışları ani bir karar ile geçici bir süreliğine durduruldu.

Samsung Galaxy Fold'un ön satışları durduruldu! - Resim : 1

Tüm bu gelişmelerin ardından, şirketin Galaxy Fold üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırdığını ve teknik problemlerin çözülmesi için zaman kazanıldığını akıllara getirdi. Eğer bu sorunlar yaşanmasaydı, önümüzdeki haftalarda Galaxy Fold ailesi kullanıcılarla buluşmuş olacaktı. Bugün için ise Galaxy Fold'un ne zaman satışa sunulacağını kimse bilmiyor.

Cihazın satışlarının neden ertelendiği hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadığını da ayrıca paylaşalım. Konu ile ilgili ayrıntılar geldikçe siz değerli okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar
Quick1903 King Youtube
Samsung ne yaptın sen.
Cevapla
İlgan
Lafa gelince ben yaptım diyorsun samsung, fakat icraat yok
Cevapla
Mali
Bu sefer olmadı be Samsung.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.