Samsung Galaxy Note 10.1 hakkında herşey! - Page 1

Mobil kullanıcılar, artık kaçınılmaz olan şeyi yapmalı ve her cihazı dikkatle gözden geçirmek zorunda. Birçok kullanıcının istediği özellikleri barındıran ve göz kamaştıran bir görüntü kalitesi sunan Note 10.1, birazpahalı olsa da dikkat edilmesi gereken bir ürün.

Samsung Galaxy Note 10.1 hakkında herşey! - Page 2

GENEL TASARIM
Galaxy Note 10.1, elinizle tutar tutmaz tasarımdaki farklılığını hissettiren bir cihaz. Bir önceki modeline göre daha ince, kısa ve dar olan 10.1'in dikkat çeken en büyük farkı, arka panelinin deri benzeri, polikarbonat bir malzemeyle kaplanmış olması. Kenarları krom kaplama olan 10.1, arka panelindeki malzemenin de etkisiyle oldukça kolay tutuluyor ve bu kullanımını doğrudan etkiliyor.243.1×171.4×7.9 mm ölçülerindeki 10.1, 535 gram ağırlığıyla hem bir önceki modelinden, hem de piyasadaki birçok tabletten daha hafif.

Samsung Galaxy Note 10.1 hakkında herşey! - Page 3

Galaxy Tab 2 10.1 kullanan biri olarak, 10.1'in 2014 modelinin tasarım ve hafiflik açısından farkını çok net bir şekilde ortaya koyduğunu belirtmem gerek. Kenarların inceliği ve cihazın hafifliği, tableti bir yüzeye koymasanız bile zorlanmadan taşımanızı ve kullanmanızı sağlıyor. Bir elle tableti tutarken S-Pen'i ve klavyeyi daha rahat kullanıyor ve fazla zorlanmadan standart işlemleri halledebiliyorsunuz. Metal ve plastikten kurtulan arka panelin, parmak izi kirinden kurtulması da 10.1'in artılarından.

Samsung Galaxy Note 10.1 hakkında herşey! - Page 4

Donanım ve yazılım olarak Galaxy Note 3'e fazlasıyla benzeyen 10.1, aslında Galaxy serisinin birçok modelinden izler taşıyan bir cihaz. Samsung mühendislerinin özellikle performans açısından fazlasıyla açıkları kapatmış olduğu 10.1, ön panelindeki tuşlarda Galaxy Tab 3 10.1'in aynısı bir tasarım taşıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.