Samsung Galaxy S 3'ün bu özel serisi göz dolduruyor!

2012 Olimpiyatları'nın resmi telefonu olan Galaxy S 3'ün Olimpiyatlara özel serisi üretiliyor!

Samsung Galaxy S 3'ün bu özel serisi göz dolduruyor!

Geçtiğimiz hafta Londra'da özel bir lansmanla tanıtılan Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S 3 bu sene Londra 2012 olimpiyatlarının resmi telefonu olarak boy gösterecek. Bu konu ile ilgili hatırlarsanız sizlere daha önceden ortaya atılan iddiaları haber olarak sunmuştuk.

Olimpiyatlara özel resmi telefon seçilen Galaxy S 3'ün özel bir serisi üretilecek, sadece olimpiyatlara özel olarak üretilecek bu cihazlarda VİSA Avrupa'nın Visa PayWave NFC temassız ödeme uygulaması da içinde yüklü olarak gelecek. Telefonun içinde yüklü olarak gelecek uygulama ile birlikte hedefler arasında İngiltere'de 140,000 ayrı yerde temassız NFC desteği ile satış gerçekleştirilebilecek.

1336649828_gsmarena0051.jpg

Konu hakkında açıklamada bulunan Samsung Mobile Satış ve Pazarlama ekibi müdürü DJ Lee şunları dile getirdi: "NFC teknolojisiyle mümkün hale gelen mobil ödeme servisleri tüm dünyada büyük bir ivme kazanıyor" dedi ve devamında Galaxy S 3'ün olimpiyatlar için öneminden bahsetti: "Samsung Galaxy SIII, insansal ihtiyaçlarımız ve zihinlerinin yeteneklerimiz ile yaratıldı ve Londra 2012 Olimpiyat Oyunlarında Visa'nın mobil ödeme uygulamasının kullanım kolaylığının gösterilmesi için en ideal cihaz. Artık, gelecek mobil ve nakit kullanımı sadece insanlar mobil cihazlarını alışveriş ve ödeme için kullanırsa düşmeye devam eder." dedi.

Bu özel üretim için gözlerinizi marketlere çevirmeyin önerisini de yapmakta fayda var, çünkü Galaxy S 3'ün bu özel serisi mağazalarda satışa sunulmayacak. Sadece atletlere ve özel şahıslara sunulacak.