Donanım

Samsung Galaxy S 3'ün GPU test sonuçları

Yeni amiral gemisi için GPU test sonuçları internete sızdırıldı!

Samsung Galaxy S 3'ün GPU test sonuçları

Samsung'un bir türlü görüntülerinin düşmediği, donanım gücüyle ön plana çıkması beklenen meşhur yeni amiral gemisi Galaxy S 3'e ait olduğu iddia edilen telefonun GPU test sonuçları internete  Phone Arena sitesi tarafından sızdırıldı.

Hatırlayacağınız üzre SAMSUNG yeni amiral gemisi Galaxy S 3'ü 3 Mayıs'ta Londra'da tanıtacağını dile getirmiş, tanıtımdan önce dün sonlanan, içeriğinde geri sayım bulunan bir site açmış, burada  yeni telefona dair bilgiler ve teaser paylaşmıştı.

Phone Arena tarafından internete sızdırılan bu GPU test sonuçlarının doğruluğunun ne derecede olduğunu bilmesek te sonuçlara baktığımızda müthiş bir performans verdiğinin farkındayız, eğer bu performans ve GPU gerçekten Galaxy S 3'e ait ise onun önünde hiçbir telefonun duramayacağını şimdiden belirtmek gerekir.

1335253776_capture1335251372.jpg

Gördüğünüz üzre GLBenchmark 2.1 off-screen 720p adlı GPU testimizde sonuçların ne kadar katı bir şekilde değiştiğini görebiliyoruz. Ezilen telefonların listesi ve işlemcilerini daha önce sizler için tanıtmıştık, bunlar arasında Tegra 3 ve Adreno 225 gibi işlemciler yer alıyor görmekte olduğunuz gibi.


*Apple'ın yeni iPad'i ile kıyaslamanın neden yapıldığını hala bilmiyoruz fakat son derece anlamsız bir kıyaslama olduğunun farkındayız.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.