Samsung Galaxy Tab S2 ne kadar? - Page 1

Bugün Samsung Hollanda web sitesinde ön siparişleri başlayıp, fiyatları görünen Samsung Galaxy Tab S2 9.7 ve Galaxy Tab S2 modellerinin, beklenen fiyat aralığında satışa sunulacağını söylememiz mümkün.

Samsung Galaxy Tab S2 ne kadar? - Page 2

Sitede görünene göre 32 GB Galaxy Tab S2 9.7 Wifi modeli 499 Euro, 32 GB Galaxy Tab S2 8.0 Wifi modeli ise 399 Euro fiyat etiketi ile satılacak. Henüz fiyatlarının belirlenmediği görülen LTE modelleri ise biraz daha yüksek fiyatla alınabilecek.

Samsung Galaxy Tab S2 ne kadar? - Page 3

Türkiye'deki dengesiz kurlar nedeniyle kaç TL fiyat etiketiyle satışa çıkacağını tahmin edemediğimiz Galaxy Tab S2 9.7 ve Galaxy Tab S2 8.0 modellerinin, Türkiye'deki tablet pazarında, en yüksek fiyatlı modeller olması mümkün.

Samsung Galaxy Tab S2 ne kadar? - Page 4

Yüksek çözünürlüklü SuperAMOLED ekran, kamera, güçlü işlemci, ince metal kasa özellikleri ile piyasadaki tüm tabletlerden daha güçlü olduğu görülen Galaxy Tab S2 9.7 ve Galaxy Tab S2 8.0 modelleri, bakalım Türkiye pazarında kaç TL fiyatla satışa sunulacak?

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.