Donanım

Samsung, Galaxy Tab3 Lite ile tablet ailesini genişletiyor!

Samsung Electronics, daha ince ve daha portatif bir tasarımı, Galaxy Tab3 serisinin sezgisel deneyimiyle birleştiren Galaxy Tab3 Lite 7 inç’i tanıttı.

Samsung, Galaxy Tab3 Lite ile tablet ailesini genişletiyor!

Samsung Electronics, daha ince ve daha portatif bir tasarımı, Galaxy Tab3 serisinin sezgisel deneyimiyle birleştiren Galaxy Tab3 Lite 7 inç’i tanıttı. Gelişmiş özelliklere ve servislere sahip olan Galaxy Tab3 Lite 7 inç, kullanıcılara içerik takibinin yanı sıra, yeni içerikler yaratma imkanı tanıyarak, üst düzey bir içerik paylaşımı deneyimi sunuyor.  

Portatif tasarım ve olağanüstü verimlilik 

Galaxy Tab3 Lite, rahatça taşınabilen ince ve hafif tasarımının yanı sıra daha kompakt bir çerçeveyle dikkat çekiyor. Cihazın  uzun ömürlü 3.600 mAh bataryası kullanıcıların şarj aletine ihtiyaç duymadan sekiz saate kadar video oynatmalarına olanak tanıyarak daha iyi bir  medya deneyimine imza atıyor.. Tab3 Lite’ın menü çubuğu, ekran yerine çerçevenin üzerinde yer alırken, geniş ekran deneyimi de en üst düzeye çıkarıldı.

1391256868_img20140201130312.jpg

Zengin multimedya deneyimi 

Galaxy Tab3 Lite’ın güçlü 1.2 GHz Çift Çekirdekli işlemcisi, kullanıcıların oyun oynarken, video izlerken ve internette sörf yaparken sorunsuz bir multimedya deneyimi yaşamalarına olanak tanıyor. 2 megapiksel arka yüz kameraya sahip olan Galaxy Tab3 Lite, güzel bir gülümseme yakaladığında otomatik olarak çekim yapılmasını sağlayan Smile Shot özelliğiyle öne çıkıyor. Ayrıca cihaz, kullanıcıların çektikleri fotoğrafları anında paylaşmalarına olanak tanıyan Shoot & Share (Çek & Paylaş) özelliği ve en beğendikleri karelerin tam görüntüsünü yakalamalarını mümkün kılan Panorama Shot gibi dikkat çekici özelliklere de sahip.  

Eğlenceli ve paylaşılabilir servisler

Galaxy Tab3 Lite, kullanıcıların iletişim ağlarına bağlanmasına, birbirleriyle etkileşime geçmesine ve eğlenmesine yardımcı olacak şekilde tasarlanan paylaşılabilir servisleri de içeriyor.

• Samsung Apps: Birçoğu Galaxy Tab3 Lite 7 inç için özel olarak tasarlanan 30 binden fazla uygulamaya kolay erişim sunuyor.

• Samsung Link: Akıllı cihazlardan istenen yerden, istendiği zaman paylaşım yapabilmeyi ve içerik  görüntülemeyi sağlıyor.

Galaxy Tab3 Lite 7 inç, siyah ve beyaz renk seçenekleriyle Türkiye´de tüketiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.