Donanım

Samsung ''Level On Wireless Pro'' kulaklık ses kalitesi ve tasarımıyla dikkat çekiyor

Samsung'un yeni kulaklığı "Level On Wireless Pro'' yüksek kalitede ses vaat ediyor.

Samsung ''Level On Wireless Pro'' kulaklık ses kalitesi ve tasarımıyla dikkat çekiyor

Samsung kulaklık ürün yelpazesini genişletmeyi sürdürüyor. Güney Koreli üreticinin Level On ailesine dahil ettiği yeni kablosuz kulaklık “Level On Wireless Pro” sunduğu yüksek ses kalitesi ve tasarım hatlarıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Samsung akıllı telefonlarla uyumlu olacak şekilde altın ve siyah renk seçenekleri bulunan kablosuz kulaklığın pil süresi gürültü önleyici mikrofonlar aktiften 10 saati buluyor. Söz konusu mikrofonlar kapalı olduğunda ise pil süresi 20 saati bulabiliyor. Level On Wireless Pro’nun ağırlığı ise 236 gram.

1439873891_1.jpg

Bluetooth 4.1  kablosuz bağlantı teknolojisini kullanarak cihazlarla eşleşen Level On Wireless Pro’yu kablolu kullanmak da mümkün. Kulaklığı eşleştirme işlemi ayrıca NFC üzerinden de sağlanabiliyor.

40mm çift katmanlı diyafram sayesinde Ultra Yüksek Kaliteli Ses vaat eden kulaklık “Konuşma Modu” sayesinde aynı anda hem müzik hem de ortam seslerini duymanızı sağlıyor. Ses kodlama algoritması aptX desteğini de beraberinde getiren kablosuz kulakta ses seviyesini tek dokunuşla ayarlanabildiği akıllı kontrol sistemi yer alıyor.

 Level On Wireless Pro’nun fiyat bilgisi henüz açıklanmadı. 

1439873910_2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.