Donanım

Samsung OLED ekranlar için Google'la neden ortaklık istiyor?

Samsung, Google'la yaptığı görüşmede OLED teknolojisini beraber geliştirmeyi teklif etti.

Samsung OLED ekranlar için Google'la neden ortaklık istiyor?

Koreli üretici Samsung'un OLED ekran iş potansiyelini genişletmek için Google'la görüştüğü ortaya çıktı.

Android mobil cihazlarda en başarılı iki isim Samsung Electronics Başkan Yardımcısı Lee Jay-yong ve Google CEO'su Larry Page arasında geçen görüşmenin bir televizyon yayıncılığının genişlemesi için ortaklık görüşmesi olduğu iddia edildi.

1367154477_img3214-580-75.jpg

Korea Times'ın haberine göre, Jay-yong, Google CEO'su Larry Page ile yapılan görüşmede OLED TV teknolojisini geliştirmek için iş ortaklığı önerdi. Samsung kaynaklarına göre Samsung, OLED TV'leri Google ile işbirliği yaparak geliştirmek istiyor.

Yorumlar
opdima
Bu kadar mı haber? Neden istediğine dair bir açıklama yok mu yani? Bize mi sordunuz yoksa?! Başlıkla haber arasında tutarsızlık var, sanki forum başlığını burada kullanmışsınız gibi!! Yoksa dikkat çekmek için miydi başlık? Babam neden bu kadar güzel pasta yapıyor? Ama cidden iyi yapıyor ve ben bu saatte neden bu kadar kastım? Sanırım bu saatte yazdığım için ve haberin saçma sunumundan ötürü hayal kırıklığına uğradığım için! Cidden öyle başlık atmışsınız ki baya iddaalar, açıklamalar ya da somut birşeyler olacak diye düşündüm bahsi geçen işbirliği hakkında. Ama yok! Saçma olmuş. Daha doğrusu olmamış. Ya başlığı değiştirin ya da haberi silin bence.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.