Donanım

Samsung Yazıcılara 7 Üstün Başarı Ödülü

Samsung yazıcı ürün grubu, bireysel ve kurumsal kullanımdaki performansıyla dikkat çekiyor. Samsung yazıcı ürünleri, yedi ayrı “Üstün Başarı” ödülüne layık görüldü

Samsung Yazıcılara 7 Üstün Başarı Ödülü

Samsung Electronics tarafından bugün yapılan açıklamada, Samsung yazıcı ve çok fonksiyonlu yazıcılarının (MFP), Buyers Laboratory’nin (BLI) düzenlediği 2014 Yaz “Pick” Ödülleri’nde, yedi “Üstün Başarı” ödülüne layık görüldüğü duyuruldu. Xpress C1810/1860, M2835/2885 ve MultiXpress CLX-8640/8650 serileri, baskı kategorisinde üstün performans ödülünün sahibi oldu.

Samsung Electronics Baskı Çözümleri Stratejik Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı David SW Song yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Samsung Baskı Çözümleri, üretkenlik ve verimliliği artırma amacıyla tasarlandı. İş dünyasının değişen ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi ürünler tasarlama yolunda gösterdiğimiz çabanın, BLI tarafından ödüle layık görülmesi, bizi çok mutlu etti.”

Ödüller üstün performansa

Donanım kategorisinde beş Samsung yazıcısı ve çok fonksiyonlu yazıcı serisi “Üstün Başarı” ödülü aldı. Bu yılın başında piyasaya sürülen Xpress C1810/1860 serisi, “En İyi Kişisel Renkli Yazıcı ve çok fonksiyonlu yazıcı ” ödülünü kazandı. Tam renkli dokunmatik ekran özelliğine sahip cihaz; tarama ve fotokopi gibi baskı işlemlerini basitleştirerek kullanıcıya büyük kolaylık sağlıyor.

1407751969_samsungclx-8650nd.jpg

BLI Kıdemli Test Teknisyeni Tony Maceri de konuyla ilgili olarak, “Bu seviyede hâlâ nadir bulunan tam renkli dokunmatik ekran tarama ve fotokopi işlemlerinin programlanmasını basitleştirirken, Samsung’un mobil baskı uygulaması ve entegre NFC teknolojisi sayesinde kullanıcılar, NFC özellikli akıllı telefonlarını çok fonksiyonlu yazıcılarına bir kez dokundurarak baskı veya tarama işlemlerini gerçekleştirebiliyor” dedi.

Xpress M2835/2885 serileri de sırasıyla “En İyi Kişisel Monokrom Yazıcı” ve “En İyi Kişisel Monokrom çok fonksiyonlu yazıcı” ödüllerine layık görüldü. Buyers Laboratory Yazıcı ve A4 çok fonksiyonlu yazıcılardan sorumlu Kıdemli Analist olarak görev yapan Marlene Orr da yaptığı açıklamada; “Mobil baskı yükselen bir trend, fakat akıllı telefon veya tablet kullanarak çıktı almak birçok kullanıcı için zor olabilir. Xpress M2835/2885’in entegre NFC teknolojisi sayesinde, mobil baskı işlemleri, hiç olmadığı kadar kolay hale geldi. NFC özellikli akıllı telefonu, yazıcı veya çok fonksiyonlu yazıcıya bir kez dokundurduğumuzda Samsung Mobil Baskı Uygulaması otomatik olarak yükleniyor ve telefon, yazıcıya bağlanıyor” dedi.

Kurumsal kullanım için tasarlanan A4 renkli lazer MFP MultiXpress CLX-8650, güvenilirlik, çevre dostu özellikleri ve yüksek performansı sayesinde, “Büyük Çalışma Gruplarına yönelik En İyi A4 renkli çok fonksiyonlu yazıcı” ödülüne layık görüldü.

Enerji tasarrufu da ödüllendirildi

A4 renkli lazer fonksiyonel yazıcı grubu altında yer alan MultiXpress CLX-8640/8650 serileri ise “En İyi Enerji Tasarrufu Ödülü”nün sahibi oldu. Samsung’un çevre dostu teknolojisi sayesinde standart yazıcılardan çok daha az enerji tüketen bu yazıcı modelleri, çevre kategorilerinde birçok kez beş yıldız almayı başardı.

Buyers Laboratory Çevre Bölümü Kıdemli Ürün Editörü Lisa Reider bu ödülle ilgili olarak; “Yapılan testlere göre, hızlı ısınma süreleri ile ek enerji ve atık tasarrufu özellikleri sayesinde CLX-8640/8650 serileri, son kullanıcıların çevre dostu olmalarına yardımcı oluyor” dedi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.