Donanım

Samsung'dan kablosuz taşınabilir hoparlör

Audio Portable ile siz nerede müzik orada.

Samsung'dan kablosuz taşınabilir hoparlör

Samsung, her alanda çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Dünyanın lider teknoloji üreticilerinden Samsung Electronics, müzik deneyiminizi zenginleştirmek amacıyla geliştirdiği Kablosuz Taşınabilir Hoparlör tasarımı ile müzik deneyiminizi zenginleştirmeyi amaçlıyor.

Günlük hayatımızın doğal bir parçası olan müziği yaşama biçimimizi değiştirecek olan Samsung Kablosuz Taşınabilir Hoparlör; kulaklıkları unutturup, hoparlörlerinizi bağlamak için duvarlarda priz aramanızı sona erdiriyor. Bluetooth teknolojisine sahip Samsung Kablosuz Taşınabilir Hoparlör, hareket halinde müzik dinlemeyi kolaylaştırıyor. 11 saatlik ömre sahip şarj edilebilir pile sahip Samsung Kablosuz Taşınabilir Hoparlör istediğiniz zaman istediğiniz yerde müzik dinlemenize olanak sağlıyor.

 1379315521_samsung-kablosuz-tasinabilir-hoparlor-1.jpg

Ayrıca Yakın Alan İletişimi (NFC) teknolojisi ile Samsung Kablosuz Taşınabilir Hoparlör, bu teknolojiye uygun cihazlarınız arasında müzik paylaşımının en kolay yolunu oluşturuyor. Ürüne, elinizdeki NFC donanımlı cihazla dokunduğunuz anda NFC ürünün otomatik olarak açılmasını ve müzik dosyaları gibi içeriklerin birkaç saniye içinde çalmaya başlamasını sağlıyor.

1379315533_samsung-kablosuz-tasinabilir-hoparlor-3.jpg

Yorumlar
Misafir
müzik deneyiminizi zenginleştirmek amacıyla geliştirdiği Kablosuz Taşınabilir Hoparlör tasarımı ile müzik deneyiminizi zenginleştirmeyi amaçlıyor.....Biraz dikkat lütfen...
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.