Donanım

Samsung'dan üç yeni kablosuz hoparlör: R1, R3 ve R5

Samsung'un yeni nesil hoparlörleri yüksek kalitede 360 derece çevresel ses verebiliyor.

Samsung'dan üç yeni kablosuz hoparlör: R1, R3 ve R5

Samsung, IFA 2015 etkinliği kapsamında görücüye çıkaracağı yeni nesil kablosuz hoparlörler R1, R3 ve R5’i resmen duyurdu. 360 derece çevresel ses yayabilen kablosuz hoparlörler Android ve iOS işletim sistemiyle uyumlu çalışıyor. R1, R3 ve R5,  “Wireless Audio – Multiroom” uygulaması sayesinde akıllı telefon, tablet ve akıllı saatlerle eşleştirilebilir. Hoparlörlerle Wi-Fi üzerinden de müzik paylaşımı yapmak mümkün. Kablosuz hoparlörler şimdilik sadece Gear S akıllı saat ile uyumlu. Ancak hoparlörlerin bundan sonraki Samsung akıllı saatlerle uyum sürdürülecek.

Rahat taşınabilir yapıları ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken R1, R3 ve R5 kablosuz hoparlörler üst bölümlere konumlandırılan butonlar aracılığıyla basit bir şekilde kontrol altına alınabiliyor.

Samsung, yüksek kalitede ses yayan yeni nesil hoparlörlerini çevrimiçi müzik servislerinde kullanabilir kılmak için popüler müzik servisi Qobuz ile ortaklığa gidiyor. Samsung’un yeni hoparlörleri 199$-399$ arasında değişen fiyatlarla 2015’in son çeyreğinde Amerika ve Avrupa pazarında boy gösterecek. 

1440655393_wireless-audio-360-speakers.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.