Samsung’un yeni kulaklığı hem ismiyle hem fiyatıyla şaşırttı

Samsung tarafından 10 Ağustos’ta düzenlenecek Galaxy Unpacked etkinliği kapsamında tanıtılması beklenen yeni kablosuz kulaklık modeli, hem ismiyle hem de fiyatıyla şaşırttı.

Samsung’un yeni kulaklığı hem ismiyle hem fiyatıyla şaşırttı

Samsung bir süredir 10 Ağustos’ta düzenleyeceği Galaxy Unpacked organizasyonuyla gündemin neredeyse tek sahibi konumunda bulunuyor. Nasıl ki Haziran ayı boyunca WWDC 2022 etkinliği nedeniyle en çok konuşulan isim Apple olduysa, işte şimdi de sıra Samsung’da.

Hemen her gün yeni bir gelişmeyle adından bahsettiren Güney Koreli teknoloji devi, Galaxy Unpacked etkinliğinde akıllı telefon ve akıllı saatinin yanında bir de kablosuz kulaklık modeli tanıtacak.

Samsung’un yeni kulaklığı hem ismiyle hem fiyatıyla şaşırttı

Bugüne kadar sızdırılan bilgilerde Galaxy Buds Pro’nun halefi olması beklentisinden dolayı Galaxy Buds Pro 2 adıyla çıkacağı düşünülen kablosuz kulaklıklar, bir perakende satış mağazası tarafından Galaxy Buds Pro 3 ismiyle listelendi. Perakende satış mağazası isim konusunda bir yanlışlık mı yaptı yoksa gerçekten Samsung, 2’yi atlayıp doğrudan 3’e mi geçti bunu ilerleyen günlerde anlayacağız. Ancak mağazanın verdiği çok önemli bir bilgi daha vardı: Fiyatı.

İlgili mağaza Galaxy Buds Pro 3 adıyla listelediği yeni kablosuz kulaklık modelini önce 226 euro’dan listelemiş, ardından bu fiyatın üzerinden indirime giderek 214 euro’dan satışa sunmuş. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy Buds Pro’nun fiyatının 230 euro olduğu düşünüldüğünde eğer fiyat doğruysa, Samsung katlanabilir akıllı telefonların aksine kablosuz kulaklık modelinde fiyat indirimine gitmiş demektir.