Donanım

SanDisk Connect Wireless Stick Video İnceleme

Kendi bulut hizmetinizi zahmetsizce kurmaya ne dersiniz?


Son dönemde oldukça inovatif ürünler inceledik. Akıllı gözlükten tutun akıllı bilekliklere, akıllı telefonlardan akıllı ateş ölçerlere kadar incelemediğimiz ürün neredeyse kalmadı ama tüm bu ürünler içinde bizi en çok etkileyen donanım SanDisk Connect Wireless Stick'i başka bir yere koyuyoruz. 

Ürün oldukça basit bir donanım. SanDisk Connect Wireless Stick ile satandart bir USB Flash Diske eklenen Wireless özelliği sayesinde kendi bulut ağınızı oluşturabiliyor ve buna farklı cihazlardan ulaşabiliyorsunuz. Hem PC, hem iOS hem de Android cihazlar ile eşleştirilebilen SanDisk Connect Wireless Stick sayesinde telefonunuzda ekstradan yer kaplayan dosyaları buna aktarıp telefonunuzdan SanDisk Connect Wireless Stick'e ulaşıp dosyalarınızı oynatabiliyorsunuz. SanDisk Connect Wireless Stick'in en önemli özelliklerinden birisi de telefonunuzda çektiğiniz fotoğraf ve videolarında anlık olarak SanDisk Connect Wireless Stick'e yedeklenmesidir...

1447753662_sandisk-connect-wireless-stick.jpg

SanDisk Connect Wireless Stick sayesinde telefonunda 16 GB depolama alanı bulunan ve telefonunda ekstradan Micro SD kart desteği olmayan mobil cihaz sahipleri büyük bir özgürlüğe kavuşuyor. SanDisk Connect Wireless Stick'in özellikle 16 GB iPhone sahipleri için can kurtarıcı olacağına inanıyoruz.

Bizim oldukça beğendiğimiz SanDisk Connect Wireless Stick'in video incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.