Donanım

Şarj bitme derdine son! 27 milyon mAh kapasiteli power bank geliştirildi!

Konu power bank olunca herkes yüksek kapasiteli bir ürün arıyor. Bu derdinizi kökten çözecek bir powerbank geliştirilmiş olabilir. İşte tüm detaylar.

Şarj bitme derdine son! 27 milyon mAh kapasiteli power bank geliştirildi!

Power bank kullanımı son yıllarda oldukça arttı. Akıllı telefonların sürekli elimizde olması cihazların şarjlarının erken bitmesine sebep oluyor. Hal böyle olunca da güçlü bir power bank herkesin ihtiyacı haline geldi. Şimdi 27 milyon mAh kapasiteli bir power bank geliştirildi.

27 milyon mAh kapasiteli power bank geliştirildi!

Şu anda Hindistan pazarında en çok 10000 mAh kapasitesi mevcut, ancak 30000 mAh power bank ürünleri de piyasada. Şimdi bir kişi 27 milyon mAh'lik bir powe rbank dizayn etti.. Bu güç bankası, Handy Geng adlı Çinli bir adam tarafından tasarlandı. Handy ayrıca bu power bank üzerinden aynı anda televizyon çalıştırılabildiğini ve çamaşır makinası kullanılabildiğini gösterdi. 

Söz konusu power bank, 20V değerlerini destekli toplamda 60 porta sahip. Geng’e göre, 20 akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayar gibi cihazlar bu güç bankası ile aynı anda şarj edilebilir. Bu güç bankası ayrıca aynı anda çamaşır makinelerini, TV'leri ve elektrikli ocakları kolaylıkla idare edebilir.

Boyutu o kadar büyük ki, herhangi bir yere taşınması zor, yani taşınabilir bir power bank değil. Ayrıca üç pin bağlantı noktası var. Görsel olarak ise normal bir güç bankasına benziyor. Güç bankası benzeri bir görünüm vermek için metalik bir kutu içinde paketlenmiş. Siz bu ürün hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın.

Yorumlar
Semih Kılıç
Şarjı bitince kaç priz gerekecek ve ya patlarsa elektrikli araçlar için düşünülebilir aslında yedek gibi
Cevapla
Semih Kılıç
Şarjı bitince kaç priz gerekecek ve ya patlarsa elektrikli araçlar için düşünülebilir aslında yedek gibi
Cevapla
Ada
Cebime sanıl sığdırıcam bu şeyi mk
Cevapla
Serdal
Eğer doğru ise müthiş bir şey bu. Elektrikli araç üretiminde çığır açacak demektir.
Cevapla
Bruh
Şişip patlarsa atom bombası olmasın bu mübarek
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.