Donanım

Şarj kablosu ile dost inovasyon: Piyupi

Piyupi isimli şarj kablosu koruyucusu, şu an için iOS tabanlı telefonların şarj aletlerinin kablolarını korumak için tasarlandı.

Şarj kablosu ile dost inovasyon: Piyupi

İnovatif fikirleri mikro düzeyde destekleyerek onların hayata geçmesini sağlayan Beyin Mahsulleri Ofisi, geliştirilmesi için destek verdiği şarj aleti kablosu koruyucusunu piyasaya sürdü.

Şarj kablosu ile dost inovasyon: Piyupi

Piyupi’nin doğmasındaki en büyük etken; şarj kablolarının bağlantı noktalarının kısa zamanda deformasyona uğrayarak kullanılamaz hale gelmesi oldu. Bükülmeyen plastik alaşımdan imal edilen Piyupi, şarj kablolarının kolay deforme olan bağlantı noktalarına monte edilerek deformasyonu engelliyor.

Böylece şarj kablosunun uzun süre kullanılması sağlanırken, kullanıcıların da deformasyondan dolayı kısa süreler içinde kablo satın alma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

İsteğe göre baskı yapılıyor

Plastik alaşımdan üretilmesine rağmen, kullanıcılar için şık seçenekler sunan Piyupi ürünlerinin üzerine Atatürk resmi, Türk bayrağı gibi baskılar da yapabiliyor. Piyupi, şirketlerin promosyon ürünü olarak vermesi için de uygun baskılar yapıyor. Örneğin, şirketler Piyupi üzerine kendi amblemini basıp tanıtımını yapabileceği gibi Kızılay, ÇYDD gibi kamu yararına kurumların amblemlerini kullanarak, toplumsal farkındalığın artmasına katkı da sağlayabiliyor.

Yorumlar
yakup
bazı elektronik ekipmanlar türkiyede yapılsa türkiye kazansa ne güzel olurdu
Cevapla
CypherPunk
Şunu cidden buraya haber diye koydunuz mu?
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.