Donanım

Schneider Electric APC taşınabilir şarj cihazını tanıttı

Akıllı telefonlar, tabletler ve kameralar dahil tüm USB cihazları anında şarj edin


Schneider Electric’in yeni nesil APC Taşınabilir Şarj Cihazları serisi, akıllı telefonlar, tabletler, MP3 çalarlar ve kameralar dahil tüm USB cihazları, ister evde ister dışarıda dilediğiniz an en güvenli şekilde birkaç kez şarj etme imkanı sunuyor.

APC Taşınabilir Şarj Cihazlarıyla artık herhangi bir elektrik prizine ulaşma imkanınız olmasa dahi mobil cihazlarınızda şarj sorunu olmadan saatlerce video izleyebilecek veya bir doğa yürüyüşünde dilediğiniz kadar müzik dinleyebileceksiniz. Hafif ve kompakt tasarımıyla kameralardan akıllı telefonlara ve tabletlere kadar USB’den beslenen tüm cihazları şarj etme özelliğine sahip olan APC'nin taşınabilir şarj cihazları mobil cihazlarınızın şarjını muhafaza ederek, çıktığınız uzun seyahatlerde de her zaman iletişimde kalmanızı sağlıyor.

1438859546_schtasinabilirsarjcihazi2.jpg

2 USB çıkışı ile 2 cihazını aynı anda şarj edin…

APC serisinin taşınabilir şarj cihazlarında bulunan 2 USB çıkışı dilediğiniz akıllı cihazlarınızı (örneğin telefon ve tablet) aynı anda şarj etme fırsatı sunuyor. Ayrıca, piyasadaki birçok tablet için en ideal çıkış olan 2.4A şarj çıkışı, akıllı telefonlar için ideal olan 1A şarj çıkışı ile en güvenli şarj imkanını sağlıyor. APC'nin taşınabilir şarj cihazları serisindeki M5 modelleri bir akıllı telefon için 2 kez tam şarj ve bir tablet için yarım şarj sağlayan 5000 mAh pile sahip bulunuyor. M10 modelleri ise bir akıllı telefon için 4 kez tam şarj, bir tablet için de bir kez tam şarj sağlayan 10000 mAh pile sahip bulunuyor. Serideki tüm taşınabilir şarj cihazları 2 yıl garantiyle satışa sunuluyor.

Üst düzey koruma ve güvenlik uygulamalarına sahip…

Özel bir koruma sistemine sahip olan cihaz, sıcaklığın yükselerek güvenli çalışma aralığı aşıldığında otomatik olarak besleme gücünü azaltıyor. Böylece ünite ve pilin hasar görmesini engelleniyor. Verimli şarj özelliğiyle ise bağlı cihazların dolum tamamen gerçekleştiğinde, şarj cihazı otomatik olarak kapanıyor hem pil ömrü hem de enerjiden tasarruf sağlıyor. LED pil göstergesi ve LED ekran sayesinde kalan pil ömrünü rahatça gösteren seri, aşırı şarj ve deşarj koruması, yüksek akım ve kısa devre koruması, aşırı gerilim ve aşırı yük korumasına da sahip bulunuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.