Donanım

Sim Kartlı Fotoğraf Makineleri Yolda!

Yeni teknoloji sim kartlı fotoğraf makineleri..


Teknolojinin hızla ilerlediği artık cep telefonların diğer tüm teknolojik aletlerin yaptığı çoğu şeyi yapabildiği çağımızda sırada ki değişiklik fotoğraf makinelerine geldi.

Sosyal paylaşım siteleri Facebook, Twitter, Youtube ‘a daha rahat fotoğraf yükleyebilmemiz için fotoğraf makineleri SIM kart ve WİFİ ile kablosuz ağlara bağlanabilecek ve bu uygulamanın işimizi çok kolaylaştıracak gibi gözüküyor.

İnsanların çektikleri fotoğrafları İnstagram’da düzenlerek normal basit bir fotoğrafın bile çok özel ve güzelmiş gözükmesi ve bu uygulamanın 100 milyon kişi tarafından kullanılması belki de fotoğrafa ne kadar önem verdiğimizin bir ispatıdır. Ve belli ki bu yüzden Instagram Facebook tarafından satın alınmış, Facebook ailesine katılmıştır.

Günümüz’de fotoğrafa olan ilgi gün artmakta bunun içinde hem üretici firmalar hem de cep telefonu üreticileri yeni yöntemler belirlediler. Cep telefonlarının SIM kart ve WİFİ özellikleri önce kameralara geçti oradan da fotoğraf makinelerine..Çünkü artık çekilen fotoğrafı diğer insanlarla paylaşmak önemli bir görev haline geldi.

Önceden cep telefonlarını anlamakta sıkıntı yaşarken, aktif bir şekilde kullanmazken şimdilerde kamera ve fotoğraf makineleri kullanmakta zorluk yaşıyor hatta gereksiz görebiliyoruz.

Fotoğraf makinelerine sağlanan bu yeni özellik cep telefonlarıyla fotoğraf çekenlerin sayısını düşürecek mi bilinmez ancak epey ilgi göreceği de bir gerçek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.