Donanım

Smart ATIV PC Pro Distribütörlüğü Datagate’de

Hem tablet hem dizüstü bilgisayar Samsung Smart ATIV PC Pro Samsung’un Kurumsal Ürünler Distribütörü Datagate’de

Smart ATIV PC Pro Distribütörlüğü Datagate’de

Teknoloji dünyasında yeni eğilim, hem tablet hem dizüstü olarak kullanılan bilgisayarlar. Hibrid cihaz pazarının önemi her geçen gün artarken, teknolojinin insan hayatındaki ve iş dünyasındaki verimliliğini artıran markalar ve modeller ön plana çıkıyor. Bunlardan biri de, Windows 8 için özel olarak tasarlanan Samsung Smart ATIV PC Pro.

Index Grup bünyesinde faaliyet gösteren Datagate Bilgisayar, ayrıcalıklı koşullarla dağıtımını üstlendiği, geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen teknoloji harikası Samsung Smart ATIV PC Pro ile iş dünyasına yepyeni bir ürün daha kazandırıyor.

Dünyanın lider teknoloji şirketlerinden biri olan Samsung Elektronik, dizüstü bilgisayarın gücünü ve tabletin kullanım kolaylığını, mucizevi kalemi S-pen'in işlevselliği ve duyarlılığıyla ATIV Smart PC Pro'da buluşturarak, hibrid cihazlardaki rekabeti daha da artıracağa benziyor.

1366048880_datagateativ2.jpg

Kurumsal tüketicilerin yeni yıldızı: Samsung Smart ATIV PC Pro

Samsung’un yeni gözdesi ATIV artık kurumsal pazarın da gözdesi. 2013 yılının iddialı ürünleri arasına şimdiden giren ve ayrılabilir özel klavyesiyle dizüstü bilgisayardan tablet PC'ye kolayca dönüşebilen Samsung Smart ATIV PC Pro, hem özel sektörün hem de kamu kurumlarının aradığı profesyonelliğe ve taşınabilirliğe yanıt verecek şekilde üretildi.

Windows 8 için özel olarak tasarlanan ve Intel® Corei5 işlemcisiyle gücüne güç katan akıllı bilgisayar, tek hareketle takıp çıkarılabilen klavyesi sayesinde her yeri anında ofise dönüştürebiliyor. Samsung Smart ATIV PC Pro, gününün çoğunu toplantılarda geçiren profesyonel kullanıcılarına, 8 saate kadar kullanım süresi sunan dayanıklı pil ömrü, 11.6 inç'lik boyutu ve 1920x1080 full HD ekran çözünürlüğü ile en son çıkan uygulamalarının tüm özelliklerini rahatlıkla keşfetme olanağı sunuyor.

1366048909_datagateativ1.jpg

Fiziksel klavye ve hıza sahip 10 parmak kullanımlı dokunmatik ekranı, mucizevi kalem S-pen ile hareket halinde olmanın ve sezgisel yaratıcılığın özgürlüğünü sonuna kadar kullanırken, masa başında geçirilen saatleri de monotonluktan kurtarıyor. Bilgisayarlarını bir not defteri gibi değerlendirebilen Samsung Smart ATIV PC Pro kullanıcıları, S-pen sayesinde not almanın yanı sıra çizim yapabiliyor, el yazısını dijital hale dönüştürebiliyor ve bir metni fotoğraf ya da farklı görsellerle daha da zenginleştirebiliyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.