Donanım

Sonunda sızdırıldı, işte karşınızda 'Nokia Guru'

Nokia'nın yeni sürprizi sonunda meydana çıktı!

Sonunda sızdırıldı, işte karşınızda 'Nokia Guru'

Mobil ekosisteminin son zamanlardaki en renkli firmalarından Nokia, son haftalarda yeni bir cihaz ile gündemi meşgul ediyordu. Guru adında geleceği belirtilen, çeşitli dedikodulara ev sahipliği yapan cihazın ne olduğu sonunda belli oldu. Evleaks'ın resmi twitter hesabından yayınlanan resim kesin de olmasa netlik kazandırdı.

Yeni sızıntılar ne dev ekranlı bir Lumia'dan ne de yeni bir tabletten. Görüntüleri sızan cihaz Nokia'nın Guru adındaki yeni MP3 çalarından. iPod Shuffle ile büyük benzerlik gösterse de tasarımda yer alan ince değişiklikler gözden kaçmıyor. Evleaks'ın twitter sayfası üzerinden paylaştığı resimle birlikte netlik kazanan Guru, Nokia'nın beklenmeyen bombası olarak nitelendirildi. 

1382439006_bxgh8mwcaaamsug.png

Lumia'larla birlikte senkronize çalışacak anahtarlık boyutlarındaki Guru şimdiden bir çok kullanıcının takdirini kazanmış durumda. Ses açma kapama tuşlarının yansıdığı fotoğraf açısından cihazın özelliklerini kestirmek mümkün değil. Yerleşik depolama biriminin olduğunu düşündüğümüz MP3 çalarda Bluetooth olması da muhtemel özellikleri arasında. 

Yarın, Nokia tarafından düzenlenecek etkinlikle tüm detaylarının tanıtılmasını beklediğimiz Guru'ya dair herşeyi sitemizde bulabileceksiniz. Bizleri takip etmeyi devam edin.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.