Donanım

Sony BRAVIA S9005 ile 4K kavisli ekran teknolojisine adım atıyor

Sony BRAVIA™ S9005, muhteşem 4K görüntü ve heyecan verici surround ses ile bambaşka bir televizyon izleme deneyimi sunuyor.


S9005, Full HD’ye kıyasla dört kat daha fazla detay sunan ve izleyenleri saran, doğal 4K görünüm için, 65 ve 75 inç boyutunda, ince, zarif bir kıvrıma sahip bir ekran sunuyor. Ekranın hassas şekilde hesaplanan kavisi, doğal bir derinlik ve gerçekçilik sağlayarak izleyenleri aksiyonun tam merkezine çekiyor ve gerçek yaşamı aratmayan izleme deneyimini odadaki herkes için mümkün hale getiriyor. Kavisli ekranın şekli, duvarlarla da hoş bir uyum yaratıyor.

1410092482_s90screenfillanglesurfer.jpg

Yüksek görüntü kalitesi ve kavisli mükemmellik

Sony’nin normal televizyon yayınları ve Blu-ray filmlerin çözünürlüğünü Full HD’nin dört katı detaya yükselten 4K X-Reality™ PROteknolojisi ile normal yayınları bile 4K olarak izleyebileceksiniz. Aynı zamanda, X-tended Dynamic Range™ ışıltılı parlak alanlar ve derin siyahlar için parlaklık ve kontrastı akıllıca güçlendirirken TRILUMINOS™ Ekran ise zengin ve gösterişli kırmızı, yeşil ve maviler ile her sahnede verilmek istenen duyguları ortaya koyuyor. S9005, eleştirmenlerin övgüsünü kazanan Sony X9 4K TV ile aynı görüntü kalitesini sunuyor.

1410092501_s90screenfillfrontsurfer.jpg

 Surround çok kanallı ses

Sony yeni geliştirdiği ve ilk kez Sony BRAVIA™ S9005 ile sunduğu 4.2 kanallı Çok Açılı Canlı Hoparlör sistemi, sol ve sağ ön ve surround kanalları, odaya dikkatlice kontrol edilen açılarda, doğru şekilde yönlendiren ayrı sürücü birimleri kullanıyor. ClearAudio+ özelliği, daha fazla netlik ve berraklık için orijinal çok kanallı seslerin her birinin tüm detaylarını koruyor. 360 derece surround ses ile sarmalanıyor; arkanıza yaslanıp yüksek kaliteli sesin tadını çıkarıyorsunuz.

Sony’nin yeni BRAVIA™ S9005 4K Ultra HD TV’si, Kasım ayından itibaren piyasaya sunulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.