Donanım

Sony CP-V10 taşınabilir şarj cihazını satışa sunuyor

Akıllı cihazınıda şarj sorunu yaşıyorsanız bu haberimizi mutlaka okumalısınız.

Sony CP-V10 taşınabilir şarj cihazını satışa sunuyor

Sony’nin sunduğu yeni CP-V10 Taşınabilir Şarj Cihazı, 10,000mAh’lik muazzam şarj kapasitesi ile akıllı telefon, tablet, kompakt dijital kamera ve diğer taşınabilir cihazlarınızı "fabrika verilerine göre" dört defaya kadar şarj edebilme özelliği sunuyor. Bu sayede, önceki gece cihazlarınızı şarj etmemiş olsanız dahi, yeni bir güne başlarken gönül rahatlığıyla evden çıkabilmenizi sağlıyor.

Yaklaşık 245 gram ağırlığında olan CP-V10 Taşınabilir Şarj Cihazı, hafif bir plastik gövdeye, ne kadar enerjiniz kaldığını görmenize imkân veren dört LED pil göstergesine ve (yanlışlıkla açılma durumundaki) şarj kayıplarını önlemek için bir Açma/Kapama düğmesine sahip. Sony’nin Hibrit Jel Teknolojisi’ni kullanan CP-V10’‘un, 1.000 defa şarj sonrasında bile batarya kalitesinin yüzde 90’nını korumasını sağlayan lityum-iyon pili, bilgisayarların USB yuvası veya bir AC adaptörü ile şarj edilebiliyor.

Siyah ve beyaz renklerde sunulan Sony’nin yeni CP-V10 Taşınabilir Şarj Cihazı, 15 Ekim 2014’ten itibaren Türkiye’de satışa çıkacak.

Ürünün fabrika çıkış teknik özellikleri aşağıdadır. Yazıdaki teknik veriler hiçbiri teknolojioku.com'a ait değildir.

Teknik ÖzelliklerModel Adı

CP-V10

Giriş

DC 5V, 0.5~1.0A

Çıkış

 

DC 5V

Mikro USB

1.5A (Maks)

Kablosuz

Yok

Besleme Süresi*

Mikro USB

Yaklaşık 240 dakika

(1 USB çıkış: Maks. 1.5A)

Kablosuz

Yok

Pil kapasitesi (3.7V)**

10.000mAh

Şarj Süresi

AC adaptörü

Yaklaşık 13 saat

USB yuvası

Yaklaşık 23 saat

Çalışma Sıcaklığı

0°~35°

Boyutlar ( G x Y x D mm)

72.0 x 127.0 x 17.5

Ağırlık

Yaklaşık 245gr

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.