Donanım

Sony en gelişmiş yeni BRAVIA 4K Profesyonel Ekranını tanıtıyor

Yenilikçi 100 inç B2B Ekran, hiçbir taviz vermeden, tüketici ve profesyoneller için en iyisini sunuyor.

Sony en gelişmiş yeni BRAVIA 4K Profesyonel Ekranını tanıtıyor

Sony, en yenilikçi ve tasarıma yön veren BRAVIA 4K Profesyonel Ekranı 100 inç FWD-100ZD9501'i piyasaya sürdüğünü duyurdu. Bu en yeni model, Sony'nin, her zaman daha iyisini isteyen kurumsal müşterilere olağanüstü performans sunmak için en yeni teknoloji ile işçiliği birleştiren zengin tasarım mirasını ortaya koyuyor.

En gelişmiş tasarım

Yeni FWD-100ZD9501, yalnızca bir ekran görüntüsünün ötesine geçen deneyimler sunan benzersiz bir tasarıma sahip. Birinci sınıf toplantı odaları, yönetim kurulu odası ve lobiler gibi kurumsal ortamları zenginleştiren tasarımıyla 100 inç BRAVIA B2B Ekran, mükemmel bir deneyim sunan kaliteli altın kaplama şeritle ikonik bir siluete sahip. Öndeki sade siyah kaplama ve tüm kabloları tamamen gizleyen arkadaki yenilikçi ızgara arka panel tasarımıyla Sony, kullanıcılara şık bir görünüm ve her açıdan sade bir deneyim sunuyor.

 1473159097_1473089640100zd9z9dfrontscreenfillfloorstand.jpg

Tüketiciler ve profesyoneller için en iyisi

Sony´nin Profesyonel serisine yapılan en büyük eklemelere sahip bu model yeni geliştirilen 4K görüntü işlemcisi, 4K HDR Processor X1™ Extreme ve eşsiz arka ışık teknolojisi Backlight Master Drive™ sayesinde olağanüstü bir kontrasta sahip. Ekran ayrıca son derece gerçekçi renk görüntüleme özellikleriyle önceki modellerden daha fazla derinlik, doku ve gerçekçilik sunuyor. FWD-100ZD9501'deki yeni 4K Processor X1 Extreme, önceki modelden %40 daha güçlüdür ve eşsiz bir görüntü kalitesi sağlıyor. Ayrıca yeni Backlight Master Drive, şaşırtıcı derinlikte siyahlarla eşsiz bir dinamik aralık sunarak profesyonel içerikleri ve sunumları daha gerçekçi ve ilgi çekici bir hale getiriyor.

Birçok yeni teknolojiye sahip bu model ile izleyiciler, daha parlak renklerle mükemmel görüntü kalitesi ve en gelişmiş profesyonel özellikleri birleştiren 4K HDR'nin şaşırtıcı gücüne kendilerini kaptıracak. 16 GB depolama belleğine yükseltilen yeni BRAVIA Profesyonel Ekran, müzelerden ofis sunumlarına kadar tüm kurumsal ortamlarda maksimum etki yaratmak için kurumlara daha fazla ayrıntı sunuyor.

1473159112_147308963402100zd9z9dbscreenfill4000x1400.jpg

Sony Profesyonel Çözümler Avrupa B2B Ekran Ürün Müdürü Thomas Issa yeni ürünle ilgili şunları söyledi: "Yeni 100 inç BRAVIA Profesyonel Ekran, Sony'nin biçim ve işlevi buluşturan örnek tasarımlara ve yeniliklere olan bağlılığını ortaya koyuyor. Sony bu amiral gemisi modeli ile tasarım ve teknolojiyi birleştirerek daha büyük, daha parlak ve daha iyi bir deneyim isteyen kurumsal müşterilerine mükemmel bir profesyonel çözüm sunuyor."

FWD-100ZD9501 modeli ayrıca 17 saatlik çalışma süresi, kolay yapılandırma ve ayarlama için gelişmiş kullanıcı kontrolleri sunarak sunum yapanlar için IP ve dahili RS232 jak girişiyle profesyonel ekranda uzaktan kontrol etme imkanı sağlıyor. Diğer dahili profesyonel özellikler arasında yatay / dikey izleme seçenekleri, entegre bilgi ekranı, medya oynatıcılar, toplantı odası ve güvenlik çözümleri yer alıyor. Bu özelliklerin tümü, ürünün mevcut B2B pazarındaki en iyi profesyonel teknoloji olduğuna vurgu yapıyor.

 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.