Sony WH-1000XM kulaklıkları büyük indirim aldı

Sony WH-1000XM kulaklıkları, kullanıcılarına büyük bir indirim fırsatı sunuyor. Bu kulaklıklar, yüksek ses kalitesi ve konforuyla tanınıyor.

Sony WH-1000XM kulaklıkları büyük indirim aldı

Sony, her zaman hayranlarını etkilemek için fırsatları kaçırmaz; ister yeni tüketici elektroniği ürünleri piyasaya sürerek, ister ürünlerine indirimler sunarak. Şimdi de ünlü Sony WH-1000XM5 kulaklıkları, Amazon'da 400$ yerine 328$'a satılıyor.

Sony WH-1000XM5 kulaklıklar, bu yıl en uygun fiyatta satışa sunuldu. Birkaç yıl önce piyasaya sürülen bu kulaklıklar, kullanıcılara premium ses keyfi sunan heyecan verici özelliklere sahip. Sony M5, birçok mikrofon ve işlemci ile rakipsiz bir gürültü engelleme sunuyor. 30 saatlik pil ömrü sunan bu kulaklıklar, sadece üç dakikada üç saat daha kullanım süresi ekleyebiliyor.

Sony WH-1000XM5 kulaklıkları, seleflerine göre daha iyi bir değer sunan özellikler ve yükseltmeler içeriyor. İyileştirilmiş tasarımı ve diğer donanım geliştirmeleri, kalite ve konfor açısından yeni bir seviye sunuyor.

Gürültü engelleme, dört adet yönlendirilmiş mikrofon, yapay zeka tabanlı gürültü azaltma algoritmaları ve kullanıcıya yardımcı olan diğer dört mikrofonla en üst düzeyde. Sony WH-1000XM5, cihazlar arasında kolayca geçiş yapılabilen çoklu bağlantı sunuyor.

Büyük bir 30mm dinamik sürücü ve Bluetooth 5.2 kablosuz bağlantı ile birlikte gelir. A2DP, LCAC, AAC, AVRCP, HFP ve HSP'yi destekler. Sony XM5, USB Type-C portu ile gelir. Siyah, gece mavisi ve gümüş olmak üzere üç renk seçeneği mevcut.

Bu indirim, Anma Günü'nün arifesinde bu hafta sonuna kadar devam edecek. Diğer elektronik ürünlerde de iyi indirimler mevcut, bu nedenle birkaç dolar tasarruf etmek için kontrol etmeyi unutmayın.