Donanım

Sony'den AirPods rakibi kulaklık!

Sony, CES 2018'de güçlü bassları ile dikkat çeken kulaklıklarını tanıttı.

Sony'den AirPods rakibi kulaklık!

Sony, CES 2018 etkinliğinde hafif, dijital gürültü önleyici ve güçlü bassları ile dikkat çeken yeni kablolu ve kablosuz kulaklıklarını tanıttı.

Sony'nin yeni kulaklıkları WF-SP700N ve WI-SP600N isimlerini taşıyor. Her iki kulaklıkta da gürültü engelleme ve suya karşı direnç özelliği bulunuyor. Daha çok antrenmanda kullanılması planlanan bu kulaklıklar, tok bassları ile öne çıkıyor.

Sony WF-SP700N, yaklaşık 3 saatlik bir pil ömrü sunuyor. AirPods ve Samsung Gear IconX'in 5 saatten fazla pil ömrü sunduğunu düşünürsek bu 3 saat çok yetersiz görünecektir.

Ancak Sony WF-SP700N'nin one-touch open özelliği sayesinde ekstra bass özelliğini kapatarak kullanım süresi 9 saate kadar arttırılabiliyor. Bu modelin fiyatı 180 dolar olarak açıklandı.

Diğer model olan WI-SP600N ise boyundan bandlı bir model. 6 saate kadar pil ömrü sunan WI-SP600N'nin fiyatı ise 150 dolar olacak.

Yorumlar
Emre
Airpıds u 1 hafta kullandım nüyük hayal kırıklığı pili 4.30 saat gidiyo en fazla ayrıca ses kalitesi 50 liralık philips kullakkığımla aynı :(
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.