Sony'den iddialı fotoğraf makinesi - Page 1

399 odak düzlemi aşama algılamalı AF noktası sayesinde orijinal 7R’ye kıyasla %40 daha fazla yüksek hızlı AF tepkisi sunan, dünyanın ilk arkadan aydınlatmalı full-frame Exmor R CMOS sensörüne sahip.

Sony'den iddialı fotoğraf makinesi - Page 2

Aynı zamanda ünlü 7R II modelinden ödünç alınan 5 eksenli görüntü sabitleme sistemini de içeren fotoğraf makinesi, 4K videoyu aralarında 35mm ve dijital fotoğraf makineleri için dünyada ilk defa, full-frame formatın da bulunduğu (piksel gruplama olmaksızın) birden fazla formatta çekip kaydedebiliyori. Ayrıca, yakınlarda geliştirilen XGA OLED Tru-Finder da dünyanın en yüksek vizör büyütme oranını (0,78x) sunuyor.

Sony'den iddialı fotoğraf makinesi - Page 3

Wi-Fi ve NFC uyumlu olan yeni 7R II fotoğraf makinesi, Android ve iOS platformlarında bulunan Sony’nin PlayMemories Mobile uygulamasının yanı sıra Sony’nin giderek artan ve fotoğraf makinesine yaratıcı imkânlar ekleyen ve giderek büyüyen PlayMemories Camera Apps yelpazesi ile de tamamen uyumlu.

Sony'den iddialı fotoğraf makinesi - Page 4

Sony aynı zamanda video çekimlerinde 7R II’ye eşlik etmek için ideal olan yeni LCD monitör modeli CLM-FHD5’i de hayata geçirdi. Kompakt bir 5.0 tip Full HD (1920x1080p) LCD monitör olan CLM-FHD5, hassas odaklama için büyütme ve peaking işlevi, pozlamayı ayarlamak için sahte renk ve video düzey işareti ile S-Log çekime yardımcı olmak üzere S-log ekran yardımı gibi özelliklere sahip.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.