Donanım

Sony’den MWC 2014’e bir tablet!

Su geçirmez bir tablet daha mı geliyor

Sony’den MWC 2014’e bir tablet!

Sony’nin su geçirmez modelleri marketi oldukça ilgi çeken bir noktadan yakaladı. Su geçirmez gösterileriyle gittiği her yerde büyük ilgi uyandırarak 2013 yılını da atlattı. Ancak kullanıcıların yeni teknoloji beklemelerinin sınırı yok. 2014 yılında da yeni yılla yeni teknolojiler bekleniyor.

 

Xperia Tablet Z her ne kadar iPad’leri geçemese de oldukça iyi bir rakip olarak gelmişti. Sony’nin MWC 2014 teknoloji fuarında yeni bir tabletle gelmesi bekleniyor. Qualcomm MSM8974-AB SoC işlemcili olacağı internete sızdırılan bilgileri arasında bulunuyor. Snapdragon 800’ün bir alt seviyesinde olan bu işlemci modeliyle gelecek olan tabletin diğer özelliklerinin ileri teknoloji olacağı savunuluyor.

1389108069_.jpg

İşletim sisteminin her zamanki gibi Android olacağı bekleniyor ancak Sony’nin bir sürprizle Windows tabanlı bir tabletle gelme ihtimali de var. MWC 2014 fuarında telefon ve tablet dünyası adına bir çok yenilik bekleniyor. CES 2014’ün ardından her yıl düzenlenen fuarda önde gelen firmalardan beklenti büyük.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.