Donanım

Sony'den uygun fiyata iki müthiş kulaklık!

Japonya merkezli teknoloji devi Sony bugün iki yeni ses ürününü duyurdu. WH-XB910N kablosuz kulaklık ve WF-C500 gerçekten kablosuz kulaklık modellerini duyuran Sony her iki modelinde Ekim ayında satın alınabileceğini söyledi.

Sony'den uygun fiyata iki müthiş kulaklık!

WH-XB910N tam boyutlu dairesel kulaklıklar olarak karşımıza çıkıyor. Sony'nin Ekstra Bas serisinin bir parçası olan model bas ağırlıklı bir ses profili için tasarlanmış bulunuyor.

Sony’nin kablosuz kulaklık modeli WH-XB910N ayrıca aktif gürültü engelleme özelliğine sahip. Sony'nin 1000X olmayan serileri genellikle yüksek kaliteli gürültü engellemeye sahip olmasa da yine bu modelde iyi bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Yeni kablosuz kulaklık modelinde AAC ve LDAC codec bileşenleri desteği, çevreye ve konuma göre gürültü engelleme düzeyini ayarlamak için uyarlanabilir ses kontrolü, hareket kontrolleri, Google Asistan ve Alexa desteği, Android Fast Pair ve Windows Swift Pair desteği, 30 saatlik pil ömrü, katlanabilir gibi diğer özellikler tasarım ve sağlanan taşıma çantası bulunuyor.

WH-XB910N'nin fiyatı 179 sterlin olacak ve mavi ve siyah olmak üzere iki renkte sunulacak.

WF-C500 modeli daha hesaplı

WF-C500 modeli gerçekten kablosuz kulaklıkta çok fazla zil ve ıslık olmadan daha uygun fiyatlı bir çift kulaklık olması amaçlanmış. Bu model IPX4 su geçirmezlik, AAC desteği, 10 saat daha sağlayan şarj kutusuyla 10 saat kesintisiz pil ömrü ve Android Fast Pair ve Windows Swift Pair desteğine sahip.

WF-C500'ün fiyatı 89 sterlin olacak ve turuncu, yeşil, beyaz ve siyah olmak üzere dört renkte sunulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.