Donanım

Sony’den yeni Sound Bar

Sony Sound Bar HT-CT370, şık tasarımıyla televizyonunuzu tamamlarken, güçlü baslara ve canlı tizlere sahip sarmalayıcı sanal surround sesi oturma odanıza getiriyor.

Sony’den yeni Sound Bar

Ekran üzerinde bol patlamalı aksiyonlardan samimi diyaloglara kadar, televizyonunuzdan gelen tüm sesler Sony’nin yeni Sound Bar modeli ile daha da fazla gerçeklik kazanıyor. Şık ve zarif HT-CT370 Sound Bar modeli, heyecanlı takip sahnelerinden müziğin zirveye ulaştığı anlara, zengin sanal surround ses ve gümbür gümbür baslar sağlıyor. Birçok bağlanma opsiyonu olan bu yeni model, oturma odanızdaki dinleme deneyimini iyileştirmenin en sade yöntemini sunuyor.

Odada bulunan herkes, tüm seslerin tadını çıkarabilecek

2.1 kanallı S-Master™ Dijital Amplifikatör teknolojisi diziler, filmler ve oyunlara güçlü çok kanallı ses ile hayat veriyor. Gür baslardan canlı tizlere kadar her bir enstrümanın sesini ve bütün diyalogları büyük bir netlik ile tek tek duyabileceksiniz. S-Force Pro Front Surround™ işleme özelliği, odada bulunan herkesin tadını çıkartabileceği, geniş bir ‘etkili nokta’ya sahip, zengin dokulu, sarmalayıcı bir ses alanı sağlıyor.

 Sound Bar modellerindeilk defa sunulan ClearAudio+TM en son gişe rekorları kıran Hollywood filmlerinden DVD üzerindeki canlı konserlere veya akıllı telefonunuzdan aktarılan müziğe kadar her kaynaktan mükemmel sonuçlar için ince ayar yapma zahmetini ortadan kaldırıyor. ClearAudio+TM, Sony’nin bir ses markası olarak tarihi boyunca geliştirdiği dijital sinyal işleme teknolojilerindeki uzmanlığını bir araya getirerek yüksek kaliteli sesin tadının çıkartılmasını sağlayan eşsiz bir Sony teknolojisi. DTS-HD ve Dolby TrueHD desteği de eklenince, ne dinlerseniz dinleyin ana kayıt kalitesinde bir deneyim yaşamanız garanti altına alınıyor

Eğer ekranda söylenenleri duymakta zorlanıyorsanız, filmdeki diyaloğa -tamamen odaklanmak için tek yapmanız gereken ‘Voice’ düğmesine dokunmak. Üstelik, her şeyi billur gibi bir netlikte duyana kadar ses düzeyini kademeli olarak artırabilecek bir dizi mod seçeneği de bulunuyor.

 1400584733_htct370bfront-6923.jpg

Mobil cihazlardan müzik dinlemek artık çok kolay ve keyifli

Evinizde dinlenirken veya eğlenirken canınız bir şarkı dinlemek istediğinde işinizi kolaylaştıran bu Sound Bar modeli, akıllı telefon, tablet bilgisayar veya Bluetooth® donanımlı cihazınızdan müzik paylaşmayı keyifli bir hale getiriyor. Mobil cihazınızın Yakın Alan İletişimi’ni (NFC) desteklemesi halinde işiniz daha da basitleşiyor; anında bağlanmak için sadece mobil cihazınız ile dokunduğunuz takdirde, en sevdiğiniz seslerin tadını, kablosuz teknolojinin verdiği özgürlük ile çıkarabilirsiniz. AAC codec’i ile uyumluluk, Apple veya Android™ cihazınızdan Bluetooth® üzerinden müzik aktarırken, saf, ince detaylara sahip dijital sesi güvence altına alıyor.

Sound Bar modeli aynı zamanda yeni SongPal uygulaması ile Bluetooth üzerinden akıllı telefon veya tablet bilgisayarınızdan da kablosuz olarak kontrol edilebiliyor. Ücretsiz uygulamayı indirdikten sonra, mobil cihazınızı kullanarak kanepenizin konforunda ClearAudio+, subwoofer ve diğer ses ayarlarını yapabilirsiniz.

1400584749_ht-ct370scwwithimage-1577.jpg

İnce profil, etkileyici sonuçlar...

Yeni HT-CT370 model Sound Bar modeli, 300W ses çıkış gücüyle, çok kanallı sesin heyecan dolu dünyasında kendinizi kaybetmenizi sağlayacak. Sadece 5 cm yüksekliğinde olan bu zarif Sound Bar modeli, ekranı veya kızılötesi sensörünü engellemeksizin televizyonun önüne yerleştirilebileceği gibi duvara da monte edilebiliyor. İnce profiline rağmen,  Sound Bar modeli, sesi yumuşak ve eşit şekilde dağıtan yeni hoparlör dağıtıcısı sayesinde etkileyici sonuçlar sağlıyor.

Güçlü kablosuz subwoofer, bas vuruş ve gürlemelerin altından rahatlıkla kalkıyor; iz bırakan basları gerçekten hissedebilmek için odada herhangi bir yere koyabilirsiniz. CT370iki düzenleme opsiyonu sunuyor: subwoofer'ı ister yatay olarak bir rafa yerleştirebiliyor ya da kanepenizin altına gizleyebiliyor, ister zemine dikey olarak koyabiliyorsunuz.

Sony’nin yeni HT-CT370 Ses Çubuğu, Mayıs ayı itibariyle Türkiye’de satışa sunulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.