Donanım

Sony'nin yeni USB belleği hem PC hem de telefonlar için!

Dosya paylaşımını kolaylaştıran bu bellekleri hem telefonunuzda hem de bilgisayarınızda çok rahat bir şekilde kullanabileceksiniz!

Sony'nin yeni USB belleği hem PC hem de telefonlar için!

USM-SA1, dosyaların kolaylıkla yedeklenmesine, saklanmasına ve içerik paylaşımına olanak sağlıyor. 8GB, 16GB ve 32GB hafıza kapasitesi seçenekleri bulunan ultra kompakt USM-SA1 USB sürücü, cihazlar arasında dosya aktarımı ve paylaşımında yenilikçi bir yöntem sunuyor:

Klasik USB belleklerde bulunan USB girişinin yanında; tablet ve telefonlara uygun bir de mikro USB girişi barındırması sayesinde, USM-SA1 USB sürücü ile dosyalarınızı artık USB kablo ya da Wi-Fi bağlantısına ihtiyaç duymadan aktarabileceksiniz.

Sony, akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ve tüketicilere yepyeni bir deneyim sunmayı hedefleyerek USM-SA1 USB sürücüyü geliştirdi. Bu yeni ürün hem mikro USB hem de USB bağlantı noktasına sahip olması sayesinde en sevdiğiniz fotoğraf, video ve şarkıları yedeklemeniz, paylaşmanız ve saklamanız için size daha fazla olanak sağlıyor.

1387977906_sdfsfds.jpg

Wi-Fi bağlantısına ya da USB kabloya gerek yok!

8GB, 16GB ve 32GB kapasiteli seçenekleri mevcut olan ve kullanıcılara cihazlar arasında dosya aktarımı ve paylaşımı için akıllı, rahat ve yepyeni bir yol sunan ultra kompakt USM-SA1 USB sürücü, özellikle mobil cihazınız üzerindeki verilerin USB kablosu ya da Wi-Fi bağlantısı kullanmadan masaüstüne yedeklenmesini veya fotoğraf, video gibi dosyaların kullanıcılar arasında hızlıca paylaşılmasını gerektiren durumlarda oldukça kullanışlı.

Tüm müzik arşivinizi yanınızda taşıyın

Kişisel bilgisayarlar ve Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler ile uyumlu olan USM-SA1 USB sürücü, aynı zamanda kolaylıkla takılıp çıkartılabilen bir harici içerik saklama deposu olarak da çalışabiliyor. Bu sayede kullanıcılar artık tüm müzik/video arşivlerini yanlarında taşıyıp bunları telefon ya da tabletlerinde dinleyebilecek/izleyebilecek ve bu sayede de telefon ve tabletlerinin kendi hafızalarını başka amaçlar için kullanabilecekler.

1387977947_usmsa1bfrontopen32fa-1200-1.jpg

İster anahtarlığınızda ister cep telefonunuzda taşıyın

Dayanıklı metal bir gövde içinde bulunan ve hem anahtarlığa hem de cep telefonuna takmaya uygun bir kayış deliğine sahip olan USM-SA1’in paketinde USB sürücünün gövdesine monte edilebilen bir de koruyucu kapak bulunuyor. Bu ek aparat, mikro USB bağlantının zarar görmesini engellemenin yanında, bilgisayardan daha kolay çıkartılabilmesini  sağlıyor.

1387977977_spusbsct02img01.jpg

“Dosya Yöneticisi” uygulamasıyla dosyalarınızı yönetmek artık çok kolay

Kullanıcılar aynı zamanda, telefon ve tabletleri üzerindeki içerikleri kolaylıkla yönetmelerine yardımcı olmak üzere Google Play üzerinden özel “Dosya Yöneticisi” uygulamasını akıllı telefon ve tabletlerine ücretsiz olarak indirebiliyorlar. Uygulama sade ve kullanımı kolay arayüzü ile, içeriğin aranması, kopyalanması, silinmesi ve sıralanmasını da rahatlıkla ve sıkıntısız şekilde yapılabiliyor.

Beyaz, siyah ve mor renk seçenekleri olan USM-SA1 USB sürücü 23 Aralık 2013’ten itibaren piyasaya sunuluyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.