Donanım

SSD, İsviçre çakısının içerisine girdi

1 TB SSD'li İsviçre çakısı CES'te tanıtıldı.


Dünyanın en ünlü çakı markası olan Victorinox, CES 2012'de yeni ürünlerini tanıttı. Slim 3.0 USB ve SSD aslarıyla piyasaya sunulması beklenen çakıların, yüksek hafızalarıyla göz dolduruyorlar.

Victorinox Slim 3.0 USB modeli, USB 3.0'ı kullanan 128GB gibi yüksek bir flash belleğe sahip olacak.

Victorinox SSD ise USB 2.0, USB 3.0, SATA II ve SATA III bağlantılarını barındıran  kendisine özel konnektörüyle erişilebilecek. Bir diğer özelliği ise 1TB gibi yüksek bir depolama alanı sunacak.

1326205631_15-1tb-victorinox-swiss-army-knife.jpg


Victorinox SSD'de kullanılan SSD sürücü dünyanın en küçük 1TB'lık çipine sahip. USB 2.0, USB 3.0, SATA II ve SATA III bağlantılarına olanak sağlayan özel konnektörü dünyada kullanılan bu alanda ilk ürün olma özelliğini taşıyor.

1326205800_victorinox-secure-ssd.jpg

Victorinox SSD'nin Ağustos ayı itibariyle 3000$ gibi yüksek bir fiyattan satışa sunulması bekleniyor. USB 3'lü flash belleğin fiyarı ise henüz belli değil.

Yorumlar
takma isim
önder bey büyük
Cevapla
Misafir
www.eyb.com.tr Victorinox Türkiye distribütörü bütün bayileri görüntüleyip size en yakın bayiden görerek alışveriş yapabilirsiniz
Cevapla
Misafir
böyle bir bicagi temin etmek isteyenler icin önerebilecegim bir internet adresi mevcut,dilerseniz cok uygun fiyatlardan alma sansiniz var. elitshop adresinden girip emaille fiyatlarini sorun.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.