Donanım

Tarama Cihazı Alana MOJO 3D Printer hediye!

infoTRON, tarama cihazı alanlara MOJO 3D Printer hediye ediyor.


Türkiye’nin teknoloji şirketi infoTRON, gözle görülen her türlü nesneyi tarayıp, aynı nesneyi yeniden oluşturmak ya da nesne üzerinde tasarım değişiklikleri yapmak isteyen üretim sektörüne yönelik bir kampanya başlatıyor.

Sanayi, teknolojinin inanılmaz hızı ile büyük bir değişim yaşıyor. Sanayide inovasyon ve tasarım rekabet açısından büyük önem taşırken, özgün ürün imalatı da giderek değerleniyor. Türkiye’nin tek yerli teknoloji, tasarım ve mühendislik firması olan infoTRON, tarama cihazı alanlara MOJO 3D Printer hediye ediyor.

1348898794_k-scan4.jpg

Tarama cihazları; her türlü nesneyi kopyalamak ya da nesne üzerinde değişiklikler yapmak amacıyla bilgisayar ortamına aktarıyor. Dijital ortama aktarılan nesnelerin dataları, 3 boyutlu yazıcılarla üretilip, hayat buluyor. Tarama cihazları kullanıcı tercihlerine göre yapılandırılıyor. Bu sayede elde edilen nesneye müdahale edilebiliyor, üretim aşamasında düzeltmeler yapılıyor ve modele yeni formlar eklenebiliyor. infoTRON’un gerçekleştirdiği “Tarama Cihazı Alana MOJO 3D Printer Hediye” kampanyası ile ürünler artık daha kısa zamanda ticari hale gelecek.

1348898840_mojoprinter100k.jpg

infoTRON adına yapılan açıklamada; orijinal ürün hakkında yeterli bilgisi olmayanlar, müşteri isteğine göre ürün tasarlamak isteyenler, ürününü geliştirmek isteyenler ve rakip iyi ve kötü özelliklerini analiz edip yeni bir ürün oluşturmak isteyenlerin bu kampanyayı kaçırmaması tavsiye edildi.

Yaklaşık 20 yıllık tecrübesi ile teknoloji ve tasarım dünyasına hizmet veren infoTRON, geçtiğimiz günlerde 3 boyutlu yazıcıları ilgi duyan herkesin alabileceği fiyata çekmişti. MOJO™, 10 bin Euro’nun altına inen ilk 3 boyutlu yazıcı ünvanını elinde bulunduruyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.