Donanım

Tasarımını doğadan aldı! İşte yeni iPhone?

iPhone 5'e muhteşem konsept!


Akıllı telefon sektörünün geleceği nasıl dersiniz? Google bir gözlükten bakıyor bu geleceğe, IBM akıl okuyan sistemlerden bahsediyor.

Tasarımcı Federico Ciccarese kullanılan telefonları sadece yeniden dizayn etmiş. Kalıplaşmış bir dokunmatik ekran yerine elinizi kavrayan yeni iPhone 5'e ne dersiniz? Bu tasarımda 5 adet ince bacak parmaklarınızın arasından elinizi kavrıyor.

1341649482_spider-phone-1.jpg

Tasarımın ana kısmı tanıdık geliyor,iPhone. Ayrıca oldukça esnek bir yapıda. Muhtemelen Ciccarese, Sony'nin renk e-paper ile tasarlamış bu yapıyı.

Ayrıca geçtiğimiz günlerde çıkan haberlere göre iPhone 5'in tahmin edilen tasarımının da nasıl olduğu ortaya çıkmıştı.

1341649466_iphone5-concept-600-275x171.jpg

Alıştığımız yapının dışında bir tasarım olan bu telefon muhtemelen başlangıçta zorlayacak. Bileği kavrayan yapısıyla 2000 yılındaki kemere takılan telefonlar aksesuarlarını düşünürsek çok ilgi görmeyecek diyebiliriz.

1341649502_spider-phone-8.jpg

Tabi ki tahminlerimiz yanlış çıkabilir ve gelişmeler tam ters yönde ilerleyebilir. Siz Örümcek iPhone hakkında ne düşünüyorsunuz ve iPhone 5'in nasıl olmasını isterdiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz..

Yorumlar
Misafir
Bana kene ısırmalarını hatırlattı ... Kene gibi duruyor Bağımlılık yapan bu aletler kene gibi cebimize yapışacaklar.... 4 göz le yolunu bekliyorum.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.