Donanım

Taşınabilir hoparlör ailesine 3 yeni JBL daha geldi!

JBL yeni, kablosuz ses çözümleriyle göz dolduruyor!


Dünyanın en popüler ses ve ses sistemi çözümlerini sunan ünlü HARMAN firmasının alt yapısını oluşturan JBL, taşınabilir hoparlör ailesine 3 yeni üye daha kazandırdı. Birbirinden hoş, zarif bir tasarıma sahip olan taşınabilir hoparlör ailesinin yeni üyelerinin modelleri ise JBL Flip, JBL Micro Wireless ve JBL Micro II olarak karşımıza çıkıyor.

1347282612_ontourmicroiiblksq001dv480x480.jpg

"JBL Flip modeli iki yüksek performanslı sürücü ve bass portu barındıran silindirik bir yapıya sahip. Bluetooth üzerinden mobil cihazlara bağlantı kurabilirken, entegre mikrofonu ile eller serbest görüşme veya Skype gibi hizmetleri kullanmak mümkün. Şarj edilebilir bataryası 5 saatlik bir kullanım süresi sunuyor. Dijital sinyal işleyici yazılımı ile de daha kaliteli ses ve daha derin bass tepkisi elde edilebiliyor. Ürün 99$ fiyat etiketine sahip."

1347282599_ontourmicroiiblksq002dv480x480.jpg
"JBL Micro Wireless yassı bir silindiri andırıyor ve çantanıza kolaylıkla sığabilecek bir tasarıma sahip. Bluetooth üzerinden mobil cihazlara bağlanabilme, kablo ile 3.5mm girişlere uyumluluk, 40mm sürücü, entegre bass portu, şarj edilebilir Li-Ion batarya ile 5 saat kullanım ömrü şeklinde özelliklere sahip. Kablo ile diğer JBL Micro hoparlörlere bağlanarak ses tecrübenizi katlayarak artırabiliyor. Ürün 59$ seviyesinde."
JBL Micro II ise Micro Wireless ile tamamen aynı özelliklere sahip. Sadece kablosuz bağlantı özelliği bulunmuyor. Fiyatı ise 39$.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.