Donanım

TCL televizyonları Türkiye pazarında satışa sunuluyor

Aslen panel üreticisi olan TCL, telefonlarından sonra televizyonlarını da Türkiye pazarında satışa sundu.

TCL televizyonları Türkiye pazarında satışa sunuluyor

Panel üretimi alanında dünya önde gelen markalarından TCL, Eylül ayından itibaren televizyonlarını Türkiye pazarında da satışa sunuyor. Adet bakımından 2019 yılının en çok satan televizyon markası olan TCL'in televizyonlarını Türkiye pazarında Bilkom dağıtacak.


TCL televizyonları Türkiye pazarında satışa sunuluyor

TCL TV’ler, Android işletim sistemli olmasının yanı sıra AI-IN teknolojisi ile yapay zeka kullanarak ses ve görüntüyü en iyi hale getirerek TV izleme deneyimini en üst noktaya taşıyor. QLED görüntü teknolojisi sayesinde yüksek renk doğruluğuna ulaşırken, canlı renkler, dinamik kontrast ve geniş görüntü açılarıyla ev eğlencesinin merkezi olmayı hedefliyor. TCL'in hangi modellerinin Türkiye pazarında satılacağı ya da fiyatlar konusunda net bir bilgi verilmedi.

Yorumlar
Murat
TCL'in panel üreticisi olduğunu bilmiyordum, ürünler geldikten sonra mutlaka gidip incelemek ve öyle karar vermek istiyorum. QLED serilerini merakla bekliyorum.
Cevapla
Çağatay
iyi marka olduğunu daha önce duymuştum.ürünlerini merakla bekliyorum. özellikle Qled modelleri avrupa da 1 numara diye duymuştum
Cevapla
Hakan
TCL TV ler tam bir fiyat/performans ürünü. ABD'de 1 numara, globalde 2. sıradalar. QLED ve UHD panel üreticisi ayrıca 2020 EISA ödülü de var. Yurtdışında bir çok olumlu yorumu ve incelemesi de var.
Cevapla
Döviz
TLC tv ler çok uygun oluyor. Tr pazarında akıllı tv lerin xaomi si olur.
Cevapla
revo
hee çok ugun oldugunu san sen... tv lerinin fiyatları da telefonları gibi olursa avucunu yalar....
💠Gakk@💠
Tecele bizim piyasada tutunamaz
Cevapla
💠Gakk@💠
Yerli markalarımız vestel arcelik daha eyi
Körcahil
Sebep ?
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.