Teknoloji devlerinin en iyi bedava ürünleri - Page 1

Picasa (Google)

Picasa, fotoğrafları yönetmek ve işlemek için epey çok işlevi olan kullanışlı bir yazılım. Fotoğrafları tarihe göre organize edip, internette saklayabiliyor, e-mail ile gönderebiliyoruz.

Bunun yanında sahip olduğu kullanışlı araçlarla kırmızı gözleri düzeltmek, slayt gösterisi oluşturmak ve daha fazlası mümkün.

Teknoloji devlerinin en iyi bedava ürünleri - Page 2

Google Chrome

Hızlı ve güvenilir - Google Chrome bulabileceğiniz en iyi internet tarayıcılarından biri. Ücretsiz olan Chrome, buna rağmen oldukça fazla özelliğe sahip.

Kendine has özellikleri arasında, bir siteyi Google Translate'i kullanarak tercüme edebilmesi, Gmail ile kusursuz bir uyumla çalışması ve eklentileri sayılabilir.

Teknoloji devlerinin en iyi bedava ürünleri - Page 3

Google Drive

Google Drive, ücretsiz bir çevrimiçi veri depolama ve senkronize hizmeti olarak Dropbox'a iyi bir alternatif. Gmail'deki dosyaları ve e-mail eklentilerini de rahatlıkla indirebilmesi size oldukça zaman kazandırabiliyor.

Teknoloji devlerinin en iyi bedava ürünleri - Page 4

Flight (Microsoft)

Microsoft Flight, pilot lisansı almakla uğraşmak istemeyen uçuş düşkünleri için bir uçak simülasyonu. Microsoft'un önceki Flight Simulator oyunlarından farkı ise tecrübesiz oyuncular için daha alışması kolay bir oyun yapısı sunmak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.