Donanım

Telefon şarj eden Wireless Türkiye’de!

Kingston, MobileLite Wireless ürününü Türkiye’de piyasaya sundu.

Telefon şarj eden Wireless Türkiye’de!

Bellek ürünlerinde oldukça başarılı işler yapan Kingston Technology’nin şirketlerinden biri olan Kingston Digital, MobileLite Wireless ürününü Türkiye’de satışa sunduğunu duyurdu. 2011 yılında piyasaya sunulan Wi-Drive ürününün yeni jenerasyonu olan MobileLite Wireless, kullanıcılara film, müzik, fotoğraf ve doküman gibi dosyalarını kablosuz olarak yayınlama ve paylaşma imkanı sunuyor.

Farklı Depolama Ürününlerini ve Tek Tıkla 3 Kullanıcı Destekliyor

MobileLite Wireless, sizi tek bir depolama birimine de mahkum etmiyor. Üzerindeki SD kart okuyucusu ve USB girişi sayesinde SD/SDHC/SDXC kartlar, bir adaptör yardımıyla microSD kartlar ve USB flash bellekler üzerindeki veriler MobileLite Wireless ile kablosuz aktarıma açılıyor.

 1378373741_mobilelitewireless.jpg

MobileLite Wireless, sürekli hareket halinde olan, mobiliteyi adeta yaşam tarzı haline getirmiş kullanıcılar için benzersiz özellikler sunuyor. Film, müzik, fotoğraf ve dokümanlarınızı paylaşmak istediğinizde bu verilerin yer aldığı USB bellek ya da SD kartı MobileLite Wireless’a takmanız yeterli oluyor. Böylece tek bir hamle ile verileriniz, istediğiniz kişilerin erişimine kablosuz olarak açılmış oluyor. Üstelik aynı anda 3 kullanıcı MobileLite Wireless’a bağlanıp, verilere erişebiliyor. MobileLite Wireless’ın kutu içeriğinde gelen microSD kart adaptörü ile tablet ve akıllı telefonlarda kullanılan bu kartları, MobileLite Wireless ile uyumlu hale getiriyor.

 1378373758_mobilelitewirelesssarj.jpg

Telefon ve Tabletinizin Şarjı Biterse Kurtarıcınız MobileLite Wireless

Şarj bitmesi durumunun önemli bir sorun olduğu günümüzde MobileLite Wireless, benzersiz bir özellik daha sunuyor. Üzerindeki dahili bataryanın barındırdığı gücü, USB girişi üzerinden diğer cihazlarla paylaşabilen MobileLite Wireless, böylece kritik anlarda akıllı telefonunuzu ve tabletinizi şarj edebiliyor. Üstelik MobileLite Wireless’ın şarj kapasitesi, ortalama bir akıllı telefonunun pilini tümüyle doldurabilecek seviyede. Kablosuz paylaşım modunda ise MobileLite Wireless, 5 saat boyunca aralıksız veri paylaşımı yapabiliyor.

Türkiye’de ilk olarak Hepsiburada.com’da KDV dahil 149 TL fiyat ile kullanıcıların beğenisine sunulan MobileLite Wireless, mobil kullanıcıların vazgeçilmezi olacak!

Yorumlar
Misafir
oglum kerneklimisin verniklimisin adam gibi yorum yap
Cevapla
Misafir
Öncelikle şunu diyeyim; haberin içerikle örtüşmüyor detayları açıklayıcı değil. KERNEKLİ♥44
Cevapla
Misafir
cihaz telefondan buyukmu ne yedek batarya tasiyalim daha kucuk :))))
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.