Telefonsuz çalışan Alcatel Vision VR - Page 1

Yuvarlak görünümlü olan model biraz daha küçük yapısıyla taşınabilirliği arttırıyor. Diğeri ise biraz daha farklı bir form sunuyor. İşlevsellik açısından iki cihazda bir fark göze çarpmıyor.

Telefonsuz çalışan Alcatel Vision VR - Page 2

Yazının başında da belirttiğimiz üzere duyurulan cihazlar arasında en çok Alcatel’in bağımsız sanal gerçeklik gözlüğü Alcatel Vision dikkat çekiyor. Hiçbir cihaza bağlanmadan kullanılabilen gözlük, 3 saat kullanım süresi vadediyor.

Telefonsuz çalışan Alcatel Vision VR - Page 3

120 derece görüş açısıyla segmentinde en üst sırada yer alan cihazda sadece 17 milisaniye gecikme oluşuyor. Miyop olan kişiler için özel olarak ayarlanabilen Vision, normalde gözlük kullanan kişilerin gözlük kullanmadan görüntüleri rahatlıkla izleyebilmesini sağlıyor.

Telefonsuz çalışan Alcatel Vision VR - Page 4

Alcatel Vision VR’ın içerisinde gömülü bir akıllı telefon yer alıyor diyebiliriz. 8 çekirdekli işlemciden güç alan cihazda 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı bulunuyor. Bluetooth, LTE, Wi-Fi, ivme ölçer, jiroskop ve yakınlık sensörünün bulunduğu cihazda 2 adet Full HD çözünürlüğünde 3,8 inçlik ekran yer alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.