RAVPower Luster:
LED ışık ile gelen ilk güç kaynağı olmadığı kesin ancak 88 gram ağırlığa sahip olduğunu belirtelim. Bu boyutlarda 3200 mAh Kapasite: sunması oldukça dikkat çekici. Ürünün siyah, mavi, pembe, altın sarısı ve gri renkleri mevcut.

Kapasite: 3200 mAh
Çıkış: 1A
Fiyat: 40 Dolar

Antec Lifebar 3:
Güç kaynağı önerisi galerimizde bir güç kaynağına en çok benzeyen ürün Antec Lifebar 3. Ürüne farklı bir görünüm vermektense olabildiğince ince yapılmaya çalışılmış. 8 mm kalınlığındaki bu güç kaynağı, iki çıkış portuna sahip.

Kapasite: 3600 mAh
Çıkış: 1A ve 2A
Fiyat: 40 Dolar

Mophie power reserve 1X:
Mophie, MFi yani “iPhone için üretilmiştir.” sertifikasına sahip markalardan bir tanesi. 62 gram ağırlığındaki bu güç kaynağı son derece kompakt ve taşınabilir görünüyor. Mavi, mor ve pembe renk seçenekleri mevcut.

Kapasite: 2600 mAh
Çıkış: 1.8A
Fiyat: 35 Dolar

Nomad Battery Wallet:
Güç kaynağı almak isterken şıklıktan ödün vermek istemeyenler için Nomad Battery Wallet sizleri bekliyor. Güç kaynağı önerisi galerimizdeki en pahalı cihaz olduğunu belirtelim. Hem cüzdan hem de 2400 mAh Kapasite:li bir güç kaynağı olan ürünün içerisinde Lightning kablo bile bulunuyor.

Kapasite: 2400 mAh
Çıkış: 1.5A
Fiyat: 99 Dolar

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.