Donanım

The New Furby - İnceleme

Yeni Furby tam bir korku filmini andırıyor!


Furby ilk olarak 1998 yılında Amerika raflarında yerini alarak en popüler oyuncaklardan biri haline gelmişti. 15 yıl sonra Furby'nin yeni versiyonu çıktı. elektronik ve yeni yeteneklere sahip Furby hala severlerini etkiliyor.

Furby artık kendi dilinde ve İngilizce konuşabiliyor. Ayrıca iPhone ve iPad için gelen uygulamasıyla Furby kendi dilinden çeviri yapılarak acıkma ve uyuma gibi temel ihtiyaçlarını dile getirebiliyor. 60$ fiyatla gelen yeni Furby çekici ancak biraz gürültülü bir oyuncak. Furby'yi 1998 yılından bu yana daha mantıklı hale getirilerek tekrar satışa çıkarılması teknolojinin 15 yılda ne kadar gelişebileceğinin de bir göstergesi durumunda.

1345897098_xlarge.jpg

Aslında 1990'lardaki Furby ile görünüm açısından çok fark bulunmuyor. Gözleri de LED ışıklarla biraz korku filmlerini andırıyor.

Furby kimler için?

Çocuklar, yalnız çocuklar, suç potansiyeline sahip çocuklar, Madmen, kedilerden nefret edenler, robotlar. Furby genel olarak gürültü yapıyor. Kendi dilinde yani Furbish dilinde konuşuyor. iPhone ve iPad'inize yükleyeceğiniz uygulama ile Furby'yi anlayabiliyorsunuz.

1345897126_xlarge2.jpg

İşte Furby ile 5 gün

İlk gün: Furby uyandı, oyun havasındaydı ancak susmak bilmiyordu. İşe Furby ile gittiğinizde insanlar sizden nefret etmeye başlayabilir. Toplu taşıma araçlarında olur olmadık konuşarak sizi utandırabilir.

İkinci gün: Furby gece ve ertesi gün boyunca uyudu. Saat 10'da karnını doyurduk ve tekrar uyumak istedi.

Üçüncü gün: Furby değişikliğe gitti. "Değiştim" diyerek uyandı ve yeni bir sesi vardı. "Naber dostum" diye seslenmeye başladı. Furby'nin yeni sesinden hoşlanmadık.

Dördüncü gün: Furby'yi tüm gün ihmal ettim.

Beşinci gün: Furby'yi dondurmaya karar verdik, özlediğimizde geri getireceğiz. Hoşçakal Furby.

Yorumlar
Misafir
ölmez ama üzülür kötü biri olur
Cevapla
Furby ölür mü?
Cevapla
Misafir
boyutları nekadar
Cevapla
ela masro
ben furby'yi çok seviyorum doğum gübümde inşallah alacam doğum günüme 118 gün kaldı ovvvvvbekleyemiyorum:)))
Cevapla
Salty
Ya ben aldım hataydan olmaz böyle birşey. ( İzmir hatay) ÇOk güzel bu yukarıdaki adamın dediğine bakmayın. Gerçekten çok güzel ve eğlenceli. Bu arada alttaki arakadaşım. Ben Furby'yi 164TL'YE İNDİRMDEN aldım. Aslında 200TL
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.