Donanım

Toshiba ultra yüksek hızlı bellek kartları ile portföyünü genişletiyor!

Yeni USB flash bellek serisi ile UHS-I MicroSD ve SD kart seçenekleri eklendi.

Toshiba ultra yüksek hızlı bellek kartları ile portföyünü genişletiyor!

Toshiba Electronics Europe, Ultra High Speed I (UHS-I) microSDHC kart serisinin, perakende kanalında satışa sunulacağını duyurdu. UHS-I SD kartlara eklenen yeni kapasite, ultra yüksek kapasiteli SDXC hafıza kartlarının, performans özelliklerini arttırmaktadır. Ve yepyeni tasarıma sahip USB flash bellek ailesi de eklenen yeni ürünler arasındadır.

1332251336_teshiba1.png

Taşınabilir cihazlarda veri depolama için artan talebi karşılamak üzere Toshiba, SDXC, SDHC, microSD ve microSDHC hafıza kartları ile kapsamlı kapasitelere sahip USB Flash bellekler gibi dijital medya depolama çözümleri sunuyor. Bu çözümleri kullanan cihazlar; video kameralar, müzik çalarlar, taşınabilir ve masaüstü bilgisayarlar ile akıllı telefonlardır.

1332251434_toshiba.jpg1332251450_toshiba2.jpg

SDXC Performansı Artıyor

Toshiba, 64 GB SDXC hafıza kartını piyasaya süren ilk şirkettir ve 45MB/s yazma ve 95MB/s okuma hızına ulaşmak için kartın performansı arttırılmıştır. 2 TB kapasiteye kadar destek veren SDXC kartları, yüksek hızlı veri transferi gerektiren full HD fotoğraflar, filmler ile dijital fotoğrafların yüksek hızlı, sürekli çekimi gibi uygulamalar için geliştirilmiştir. SDHC, microSDHC ve SDXC UHS-I kartları, tüketicilerin en hızlı kartları daha kolay bulmasını sağlamak için perakende piyasasında Premiugate™ markası altında satışa sunulacaktır.

Perakende Kanalı için Ultra Yüksek Hız

80MB/s yazma ve 95MB/s okuma hızı kadar yüksek veri hızlarını karşılayabilen, UHS-I (ultra high speed) ile uyumlu ürün serisini geliştiren ilk şirket yine Toshiba'dır. Yeni microSDHC UHS-I serisi, 40MB/s'ye varan okuma ve 20MB/s'ye varan yazma hızına ve 4, 8 ve 16 GB kapasiteye sahip kartlardan oluşmaktadır. 45MB/s'ye varan yazma ve 95MB/s'ye varan okuma hızına sahip 16 GB SDHC UHS-I kartı da yeni eklenen ürünlerdendir.

Tasarımı Yenilenmiş USB Flash Bellekler

Kart ailelerindeki değişimlere ek olarak; USB flash bellek serisi de tamamen yeniden tasarlandı. Kompakt, şık ve beyaz gövde, 4, 8, 16, 32 veya 64 GB kapasiteli sürücüler içermektedir.

Bu bellekler, Flash bellek teknolojisinin mucidine yakışır şekilde, performans ve güvenilirliği bir arada sunarak, Toshiba'nın geleneğini devam ettirmektedir.Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.