Donanım

Trafikte yeni yardımcınız olacak

Automatic Smart Driving Assistant - İnceleme

Trafikte yeni yardımcınız olacak

Otomatik akıllı trafik sistemleri sayesinde trafik kazalarının azalması üzerinde çalışılıyor. Trafik kazaları en çok ölümlerin yaşandığı durumlardan bir tanesi ne yazık ki. Trafik kazalarını artıran ve azaltan sebepler arasında da yine teknolojik cihazlar bulunuyor.

Her yolculuk sonunda cihaz ne kadar yakıt harcadığınızı, gerçek zamanlı yakıt fiyatlarını karşılaştırır. Tam anlamıyla sürüş asistanınız olacak bu cihaz sürekli kullandığınızda büyük değişimler vaat ediyor. GPS özelliklerinin yanı sıra otomatik kontrol sistemi de bulunuyor.

1363188280_dsc3236610x610.jpg

Nedir bunun anlamı?

1363188267_dsc3239610x366.jpg

Aracınızın sistemi bozulduğunu anladığında cihaz otomatik olarak acil numaralara erişimi sayesinde acil durum bildirebiliyor. Özellikle yalnız yolculuk ettiğiniz zamanlarda gözünüz arkada kalmayacak. iPhone 4S ve 5 ile ve Bluetooth 4.0 bağlantısıyla telefonlarınızla da bağlantı kurabiliyor.

Yorumlar
Dilâver Esen
bence uygulanması gereken yerinde ve yapıcı bir karar.
Cevapla
Misafir
ilk önce sorunsuz donanımı ve yazılımı olan İphone için yapılıyor, ilk android için yapsalardı cihazın sorunsuz çalışıp çalışmadığı anlaşılamazdı...
Cevapla
faruk
neden hep iphone diğer cihaz kullanıcıları üvey evlat mı
Cevapla
Misafir
hangi cihaz?? n
Cevapla
Murat
Cihaz çok orijinale benziyor.fiyati ne kadar acaba
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.